Zeleneč - Sázava 1:3(1:1)

14.09.2014 17:00

Zeleneč – Fotbalisté Sázavy v šestém kole I. A třídy sk. B po vyrovnaném prvním poločase nakonec přehráli celek Zelenče.

Zeleneč – Sázava 1:3 (1:1)

„Hodně si vážíme bodů přivezených ze hřiště soupeře. To se nám dlouho nepovedlo,“ poznamenal trenér Sázavy Pavel Chuchla. „Chyběl nám kapitán Šmídek, tak jsem čekal, jak to naše mužstvo vezme. První půlhodina byla z naší strany velice slabá. Inkasovali jsme a naše hra byla hodně neurovnaná. Nebyli jsme dobře nastartovaní,“ kroutil hlavou.

„Zeleneč se dostala do vedení po naší chybě. To ale mělo blahodárný účinek na naše mužstvo. Pomohla nám standardka, ze které jsme srovnali. Do té doby jsme neměli šanci,“ uvedl Pavel Chuchla a pokračoval: „Poté jsme začali hrát a druhý poločas jsme hráli velmi dobře. Na těžkém terénu jsme se nebáli kombinovat. Po nádherné akci Foltýna skóroval Konečný. Třetí branku jsme dali v devadesáté minutě. Soupeře jsme ve druhém poločase nepouštěli do šancí. Jsem spokojený. Jsme na špičce tabulky. To je v tuto chvíli důležité,“ uzavřel Pavel Chuchla.

Zdroj:http://www.svoboda.info/sport/fotbal/sazavsti-fotbaliste-opet-slavi-vitezstvi-a-okupuji-celo-tabulky.html

 

Zeleneč – Šesté kolo I. A třídy proti sobě svedlo domácí Zeleneč a Sázavu. Fotbalisté Sázavy sbírají v ročníku 2014/ 2015 body jako na běžícím páse a nejinak tomu bylo i v Zelenči. Díky zisku třech bodů atakují sázavští úplné čelo soutěže.

„Prvních třicet minut naše hra neměla valnou úroveň. Moc jsme se nedostávali do hry, a to ani kombinaci, ani dlouhými nákopy. Bylo znát, že nám chybí kapitán Šmídek," uznal trenér Sázavy Pavel Chuchla a dodal: „Byli jsme jaloví. Prostě a jednoduše jsme se na hřišti hledali." K lepšímu výkonu nastartoval Sázavu gól domácích. „Ve dvacáté minutě z naší špatné hry pramenila také branka domácích. Paradoxně by se dalo říci, že nám inkasovaný gól pomohl. Začali jsme více makat. Následně se nám povedla standardní situace, po níž jsme srovnali."

Do druhého poločasu nastoupili Sázavští velmi dobře. „Byli jsme nebezpeční a hráli jsme dobrý fotbal. Kolmými pasy jsme se dostávali do útoku. Vyhrávali jsme devadesát procent soubojů, byli jsme všude o krok napřed. Vše vyvrcholilo brankou Konečného na dva jedna. Poté jsme mohli přidat ještě další góly, ale definitivní rozhodnutí přišlo až v devadesáte minutě, kdy se trefil Martin Chrpa," popsal průběh utkání Chuchla a na závěr konstatoval: „Jsme velice s pokojení s tím, že vezeme domů tři body. Ještě více nás těší počet bodů, které máme na svém kontě v tabulce I. A třídy."

Zdroj:http://kutnohorsky.denik.cz/fotbal_region/sazava-rozhodla-ve-druhe-puli-o-osudu-utkani-trefami-konecneho-a-chrpy-20140914.html