Vykáň - Sázava 3:2(2:1)

30.08.2014 10:15

Vykáň– Fotbalisté Sázavy v dalším kole I. A třídy sk. B zajížděli do Vykáňe. O remízový výsledek přišli v poslední minutě.

Vykáň – Sázava 3:2 (2:1)

„Těžko se mi zápas hodnotí. Pokazil jsem jej v 90. minutě svojí chybou, kterou bych ve svém věku neměl udělat. Klukům jsem se omluvil, ale nemělo by se to stávat,“ kroutil hlavou Pavel Chuchla.

„Prvních deset minut Vykáň držela balón. My jsme solidně bránili. Poté jsme hru srovnali a začali jsme být nebezpeční. Měli jsme vynikající přechod do útoku. Bohužel jsme neproměňovali šanci. Ve třicáté minutě jsme se ujali vedení. Dali jsme branku do prázdné brány. Vzápěti jsme mohli vést o dvě branky, ale nestalo se tak. Do poločasu domácí skóre otočili,“ litoval.

„V kabině jsme si řekli, že nebudeme věšet hlavu a zkusime vyrovnat. Druhá půle byla na vysoké úrovni. Dokázali jsme vyrovnat a mohli jsme dokonce obrátit skóre, ale nepovedlo se. Bohužel jsme po mojí chybě v závěru inkasovali a prohráli. S výkonem mužstva jsem maximálně spokojený. Měli jsme na tři body, bohužel nemáme nic,“mrzelo Pavla Chuchlu.

Zdroj:http://www.svoboda.info/sport/fotbal/fotbaliste-sazavy-prisli-o-body-v-90.-minute-trener-chuchla-vzal-vinu-na-sebe.html

 

Vykáň – Fotbalisté Sázavy poprvé v sezóně prohráli. V sobotním utkání nechali všechny body na hřišti Vykáně po porážce 2:3.

Smolný moment se stal na konci zápasu hrajícímu trenérovi Sázavy Pavlu Chuchlovi: „Zápas jsem rozhodl v devadesáté minutě já. Nejradši bych se neviděl. Místo toho, abych odkopl balon dopředu já nebo brankář, tak jsem si ho nechal vyhodit, chtěl jsem ho prostrčit záložníkovi, ale soupeř míč chytil a dal nám gól. Kdyby to provedli kluci, tak je ukřižuji. Teď jsem to udělal já a není pro to omluva."

Až na ten konec odehrála Sázava slušný zápas. „Odehráli jsme skvělý zápas na velké úrovni. Prvních deset minut jsme byli pod tlakem. Soupeř je kombinačně zkušený a umí držet balon. Pak jsme se s tím srovnali a začali jsme hrát. Měli jsme pět stoprocentních šancí, ale proměnili jsme až tu čtvrtou. Měli jsme po přestávce vést minimálně dva nula, ale nakonec jsme prohrávali jedna dva, protože jsme obdrželi dva góly na konci poločasu," popsal průběh první půle Chuchla.

„Ve druhém poločase jsme chtěli pokračovat v dobré hře," navázal trenér, „Neviděli jsme důvod, proč ten zápas nezvrátit. Od začátku jsme byli lepší a dostali jsme Vykáň pod tlak, jenže jsme opět neproměňovali šance. Nakonec jsme dokázali srovnat a vzápětí jsme měli další vyloženou šanci, kterou jsme znovu nedali. Na konci jsem vymyslel tu blbost a zápas jsme ztratili."

Zdroj:http://kutnohorsky.denik.cz/fotbal_region/pavel-chuchla-by-se-po-utkani-ve-vykani-nejradsi-nevidel-20140902.html

 

Vykáň – Třetí výhru ze čtyř zápasů si mohou na své konto připsat fotbalisté Vykáně, kteří porazili ve 4. kole I.A třídy doma Sázavu.

VYKÁŇ – SÁZAVA  3:2

„Byly to nervy až do konce," prohodil po zápase manažer Vykáně Václav Bryndza. A aby ne. Vždyť jeho tým rozhodl o svém vítězství v poslední minutě, kdy se trefil Beneš. Domácí nejprve prohrávali, pak stav utkání otočili. Jenže hostům se podařilo vyrovnat. Poslední slovo ale patřilo vykáňskému Benešovi.

Zdroj:http://nymbursky.denik.cz/fotbal_region/vykan-trefila-vyhru-v-zaveru-20140902.html