Velim - Sázava 1:1(0:1)

17.08.2014 17:00

Velim – Fotbalisté Sázavy sehráli druhý zápas nové sezóny I. A třídy sk. B. na půdě soupeře z Kolínska – FC Velim.

Velim – Sázava 1:1 (0:1)

„S utkáním jsem spokojený. Trochu mě mrzí, že jsme nezískali všechny tři body. Dva body jsme ve Velimi ztratili,“ podotkl trenér Sázavy Pavel Chuchla. „My jsme podali velmi dobrý výkon. V prvním poločase jsme měli čtyři stoprocentní šance, které jsme neproměnili,“ litoval.

„Velim jsme 85 minut do ničeho nepustili. Oni hráli nakonci vabank a vysunuli stopera. Propadl nám dlouhý míč a bylo srovnáno. Nakonec jsme mohli po jednom dlouhém nákopu ještě prohrát,“ kroutil Chuchla hlavou a navázal: „Utkání bylo z našeho pohledu kvalitní. Dobře jsme kombinovali a byli jsme neustále v pohybu. Nemám vůči výkonu našich hráčů výhrad. Akorát nás zlobí koncovka. Na jeden gól se těžko vyhrává. Udělali jsme bod venku. To se počítá,“ uzavřel.

Zdroj:http://www.svoboda.info/sport/fotbal/sazavsti-fotbaliste-sahali-ve-velimi-po-trech-bodech-nakonec-ziskali-jeden.html

 

Velim – Fotbalisté Sázavy zavítali ve 2. kole I. A třídy na hřiště Velimi, kde remizovali 1:1, i když byli po celou dobu lepším týmem.

„Zápas hodnotím pozitivně. V utkání jsme byli lepším týmem – kombinačně i fotbalově. Během první půle jsme si vytvořili řadu brankových příležitostí. Plus jsme dali vedoucí gól. Velim si nevypracovala vůbec nic a byla neustále pod tlakem," řekl k první půli hrající trenér Sázavy Pavel Chuchla.

Do druhé půlky šli Sázavští s náskokem jedné branky. „Drželi jsme balon, ale už jsme nebyli tak nebezpeční jako v prvním dějství. Zápas nebyl nijak dramatický, jenže deset minut před koncem vysunuli domácí stopera dopředu. Hráli nakopávané balony a jeden z nich nám pět minut před koncem propadl. Soupeř srovnal a nakonec měl ještě jednu šanci. Mohl skóre otočit, ale to by nebylo vzhledem k vývoji zápasu spravedlivé. Bod bereme, i když si myslím, že jsme dva ztratili," myslel si Chuchla a dodal: „Výkon týmu mě uspokojil a bod ze hřiště silného soupeře se jisté počítá."

Zdroj:http://kutnohorsky.denik.cz/fotbal_region/sazava-ztratila-tri-body-pet-minut-pred-koncem-20140818.html

 

Velim – Minulý týden se velimský trenér Jiří Ptáček rozplýval nad výkonem svého mužstva, nyní byl naopak velice nespokojený. Jeho družina doma pouze remizovala ve druhém kole I.A třídy se Sázavou.

VELIM – SÁZAVA  1:1

Velimští fotbalisté mohli naplno demonstrovat, jak se dá vyhrát hodně nepovedené utkání. To by ale musel stoper Hrabal mířit v poslední minutě přesně. Z malého vápna ale bránu netrefil. „To by si asi soupeř ani nezasloužil," uznal sportovně velimský trenér Jiří Ptáček.

Jeho tým nehrál dobře. A první branku inkasoval po devíti minutách hry. A nemuselo zůstat jen u toho. Brankář Luboš Svoboda ale vytáhl čtyři bravurní zákroky.

Po změně stran se hra domácích zlepšila, první šance však přišla až v 60. minutě. Velim ale přece jen vyrovnala, když se trefil Jeník v 86. minutě. „Náš výkon byl jako den a noc," uvedl zklamaný kouč Velimi. „Ani náhodou jsme nenapodobili výkon z minulého týdne. V první půli jsme hráli velice špatně, nic jsme si nevytvořili a propadávali jsme v defenzivě. Vepředu jsme byli jaloví. Po změně stran to bylo lepší. Vzhledem k vývoji a výkonu jsme nakonec za bod rádi," dodal trenér Ptáček.

Zdroj:http://kolinsky.denik.cz/fotbal_region/velimsky-hrabal-odmitl-tri-body-20140819.html