Union Vršovice - Sázava 2:3(1:0)

01.02.2015 11:00

Praha – Fotbalisté Sázavy ve druhém přípravném zápase zajížděli do Prahy, kde změřili síly s celkem krajského přeboru – Unionem Vršovice.

Union Vršovice – Sázava 2:3 (1:0)

„Především se jednalo o velice těžký zápas. Soupeř byl nadmíru zdatný. Měl plno vysokých hráčů,“ zdůraznil trenér Sázavy Pavel Chuchla. „Hned od začátku nás vysoko presovali, což nám prvních dvacet minut dělalo problémy. Soupeř se ujal vedení po pokutovém kopu. Poté měli ještě jednu šanci, ale nedali. Následně jsme se uklidnili na míči a začali jsme hrozit. Posledních patnáct minut první půle jsme hru vyrovnali,“popisoval Chuchla dění v úvodním dějství.

„Ve druhé půlce jsme dali tři hezké branky. Soupeř měl dvě šance, ale ty neproměnil. Nakonec jsme utkání zvládli vítězně. Vedli jsme už tři jedna. Na konci jsme inkasovali na tři dva,“ rekapitulal Pavel Chuchla a navázal: „Vítězství si vážím, soupeř byl dobrý. Zápas to byl pro nás hodně přínosný. Je dobré, že jsme výsledek otočili a dokázali při standardních situacích ubránit vysoké hráče,“ uzavřel.

Branky Sázavy: Konečný, Švec, Janovský.

Sázava: Burcev – Marek Chrpa, Chuchla, Říčař, Král – Martin Chrpa, Konečný, Šmídek, Foltýn – Janovský, Švec. Střídali: Dušek, Marek. Trenér Pavel Chuchla.

Zdroj:http://www.svoboda.info/sport/fotbal/fotbaliste-sazavy-si-v-priprave-vyslapli-na-tym-z-krajskeho-preboru.html