Tupadly - Sázava B 4:1(0:1)

24.08.2014 17:00

Tupadly - Sázava B 4:1 (0:1)
Branky: 59. Kruml, 63. Hájek, 70. Jiří Kavánek, 83. vlastní - 39. Novák. Rozhodčí:Miroslav Bohuněk. Diváků: 90. Tupadly: Potměšil - Kořínek, Zahradník, Kruml, Vojt. Vondra, Chvátal, Jiří Kavánek, Koudelka, Císař, Hudec, Hájek. Střídali Štíbr, Plíhal, Chleborád, P. Hošek. Sázava B: Štěpánek - Štěch, Svoboda, Schneider, Švehla, Nepraš, Mařinec, Foltýn, Skála, Rezek, Novák. Střídali Haláček, Kadlec, Dušek, Hrbek.

První mistrovské utkání Sázavská rezerva odehrála stejně jako v loňské sezóně na hřišti Tupadel. A prvním poločase navázala na rok starý výkon. Mužstvo se po většinou poločasu bránilo, mělo obrovské štěstí, když hráči domácích nastřelili dvakrát brankovou konstrukci a neproměnili další vyložené šance. Z ojedinělého útoku se pak hosté ujali vedení, když Kadlec přihrál před prázdnou branku Novákovi. Druhý poločas tlak domácího týmu s postupem času sílil a byla jen otázka času, kdy hostům dojdou definitivně síly. Od 60. minuty bylo na hřišti už jen jedno mužstvo a skóre se nakonec zastavilo na spravedlivém výsledku 4:1. Sázavě nepomohli ani dvě posily z A týmu, Foltýn a Mařinec, kteří se snažili aktivním pohybem s vývojem zápasu něco udělat. Bohužel s 2 nebo 3 aktivními hráči se v okresním přeboru nedá na body pomýšlet. Je nutné uznat, že Tupadly patří ke špičce okresu, ale i tak je jasné, že bez tréninku se soutěž jako je okresní přebor nedá hrát.