04.05.2014 17:00

Sestava: Hrbek – Sedláček, Mařinec, Říčař, Haláček (70. Rezek) – Srba, Konečný, Švehla, Konopiský (80. Albrecht) – Švec, Fantys (65.Svoboda)

Branky: Švec 2x, Fantys

Komentář:

V jednom z jarních šlágrů okresního přeboru mělo sázavské béčko hostům ze Zruče co vracet, protože na podzim ve Zruči prohráli potupným a nemilosrdným výsledkem 9:0. A snad také proto nastoupil tým v lehce pozměněné sestavě doplněné hned o pětici hráčů z A týmu. Převaha domácích byla od prvních minut patrná a hosté ze Zruče velmi rychle pochopili, že plánované 3 body si ze Sázavy neodvezou. Celý tým hrál pěkný kombinační fotbal a diváci, kterých přišlo přes 120 se bavili. Před přestávkou poslal domácí do vedení tradiční střelec Kuba Švec a tentýž hráč po velmi dobré kombinaci s Martinem Srbou zvyšoval na 2:0. Z mírného, ale soustavného tlaku nakonec padla ještě jedna branka, když individuální průnik Mařince zakončil přesnou střelou k tyči nováček sázavského klubu Adam Fantys. Velmi dobrý výkon podal brankář Jirka Hrbek, který předvedl několik jistých a bravůrních zákroků. B tým získal důležité 3 body k záchraně a je potřeba poděkovat hráčům A týmu, kteří pomohli k tomuto vítězství a opětovali tak úspěšnou dlouhodobou spolupráci mezi hráči A i B týmu.