Sázava - Zeleneč 4:0(0:0)

11.04.2015 16:30

Sázava - Fotbalisté Kavalieru Sázava přivítali v dalším kole I. A třídy - skupina B soupeře z dolní poloviny tabulky - Zeleneč. Domácí trenér Pavel Chuchla se ale musel obejít bez několika hráčů, ovšem jeho tým si nakonec "povinné" body vybojoval.

Sázava - Zeleneč 4:0 (0:0)

"Žádná krása, první půle bída," konstatoval sázavský trenér Jiří Antoš. "Chybí nám čtyři hráči, navíc už po deseti minutách musel střídat Říčař. Byl zraněný už z tréninku, šel to zkusit, ale nešlo to," uvedl a pokračoval: "První půle byla slabá, hosté měli asi dvě šance, nakopnutý míč nám tam poskakoval. My jsme také měli asi dvě příležitosti, ale celkově byla hra horší."

Ve druhém poločase chtěli Sázavští svůj herní projev vylepšit. "Po trestném kopu jsme zahráli ve zdi rukou, hosté hned kopali penaltu, ale nedali," ulevil si Pavel Chuchla a navázal: "Pak jsme dali čtyři branky, celkem už se nám hra dařila. Hosté hru po vstřelených brankách otevřeli, vypadalo to celkem i hezky. Jsme ale rádi, že máme tři body,celkově hra nebyla dobrá."

Branky: Martin Chrpa, Švec 2, Fantys. 

Sázava: Burcev - Jan, Jelínek, Chuchla, Říčař (10. Marek Chrpa), Král - Srba, Martin Chrpa (80. Fantys), Šmídek, Konečný - Švec (75. Dušek), Knotek. Trenér: Pavel Chuchla.

Zdroj:http://www.svoboda.info/sport/fotbal/sazavsti-prezili-penaltu-soupere-za-stavu-0-0-a-nakonec-zelenec-zlomili.html

 

Sázava – Fotbalisté Sázavy získali další tři body do tabulky I. A třídy, když v sobotu porazili v domácím prostředí Zeleneč 4:0.

„První poločas nebyl z naší strany moc kvalitní. Zeleneč stála vzadu, moc nechtěla hrát a my jsme se snažili kombinovat, což se nám nijak zvlášť nedařilo," hodnotil utkání hrající trenér Sázavy Pavel Chuchla. „Ve hře bylo hodně nepřesností a málo pohybu. Zeleneč občas z nějakého protiútoku nebezpečně zahrozila. Jednou jsme měli štěstí, míč šel těsně vedle tyče. Bylo dobře, že přišla přestávka, protože naše hra neměla velkou kvalitu," uznal.

Ve druhé půli změnila Sázava rozestavení. „Chtěli jsme přidat do kroku. Začátek se hrál v podobném duchu jako v prvním poločase. Vyvrcholilo to penaltou soupeře po hraní rukou. Podle mě byla nastřelená. Soupeř však desítku neproměnil a tato chvíle nás nakopla. Vzápětí jsme dali vedoucí gól a přidávali jsme jeden za druhým. Ve hře byly hezké akce a všechno se zlepšilo. Soupeř otevřel hru a nakonec jsme získali tři body," oddychl si trenér Chuchla.

Sázavští mají problémy s kádrem. „Naše situace není jednoduchá, protože nám chybí už čtyři hráči základní sestavy. Dneska se v desáté minutě zranil stoper Říčař. Na naší hře jsou absence znát, i když hráči makali a snažili se. Přeci jen souhra a plynulost hry tam není. Tři body jsou dneska hodně dobré," dodal Pavel Chuchla.

Zdroj: http://kutnohorsky.denik.cz/fotbal_region/sazavu-nastartovala-za-tremi-body-az-nepromenena-penalta-soupere-20150414.html