Sázava - Zeleneč 5:0(2:0)

21.09.2013 16:30

Sázava - Fotbalisté Sázavy po neúspěšných výsledcích tentokrát na domácí půdě zabrali a přehráli celek Zelenče.

Sázava – Zeleneč 5:0 (3:0)

„Věděli jsme, že musíme. Pokud bychom neuspěli, tak by se nám nelehká situace ještě zkomplikovala. Proto jsme chtěli zápas zvládnout. Už v kabině bylo cítit, že mužstvo chce,“ popisoval předzápasovou náladu trenér Sázavy Pavel Chuchla.

„Nicméně začátek se nám úplně nevydařil. Na mužstvu se projevila nervozita po neúspěšných výsledcích a bylo ve hře hodně chyb. Soupeř si vypracoval dvě dobré šance a nastřelil břevno. My jsme měli také jednu dobrou šanci, ale hra nebyla ideální,“ přiznal Chuchla.

„Postupem času se náš výkon zlepšoval. Začali jsme být přesnější, důraznější a daleko přímočařejší k soupeřově bráně. Nakonec jsme po rohovém kopu dali branku. Od té doby už hra měla kvalitu. Do poločasu jsme pak přidali další dvě branky, což nás uklidnilo,“ rekapituloval trenér Sázavy.

„Druhý poločas soupeř neodevzdal. Začal dobře, ale nás podržel brankář. Poté jsme dali ještě dvě branky a zápas se dohrál. Jsme velice spokojeni se třemi body. Je hezké, že jsme vyhráli, ale musíme tento výsledek opět potvrdit,“ uzavřel Pavel Chuchla.

Branky Sázavy: 2 Tesařík, 2 Říčař, Švec.

Sázava: Burcev – Mařinec, Chuchla, Říčař, Král – Jelínek (80. Dušek), Konečný (80. Marek), Šmídek, Kuchler – Švec, Tesařík (75. Hrbek). Trenér Pavel Chuchla.

Zdroj: http://www.svoboda.info/sport/fotbal/sazavsti-fotbaliste-na-domacim-pazitu-zabrali-prehrali-celek-zelence.html

Sázava – I. A třída pokračovala v sobotu zápasem Sázavy se Zelenčí. Domácí se v úvodu sezony hodně trápí, a tak není divu, že výhra nad týmem Zelenče udělala hrajícímu trenérovi Sázavy Pavlu Chuchlovi radost. Sázava – Zeleneč 5:0 (3:0) „Samozřejmě hodnocení je mnohem příjemnější, než v minulých dvou týdnech," zahájil spokojený trenér Sázavy Pavel Chuchla a dodal: „Kdybychom dnešní zápas nezvládli, byla by naše situace velmi komplikovaná, takže jsme se na to připravili, vyhecovali jsme se v kabině a podařilo se nám zápas zvládnout." Úvod sázavským nevyšel. „Začátek utkání nebyl podle našich představ. V prvních patnácti minutách jsme udělali mnoho nepřesností. Soupeř nastřelil břevno a měl ještě jednu šanci, ale naštěstí neskóroval. Postupem času jsme se dostali do hry. Pomáhali nám dlouhé míče, naši hráči v útoku a v záloze se rozběhali a dostali se do velkého tempa. Po prvním vstřeleném gólu se naše hra výrazně zlepšila. Poté měla hra kvalitu a podařilo se nám přidat branky do konce poločasu," popsal první dějství Pavel Chuchla. „Do druhého poločasu jsme šli ve větším klidu a s tím, že chceme udržet výsledek, ale opět začátek poločasu nebyl z naší strany ideální. Zelenečští hráči kombinovali, snažili se snížit, ale Burceva nepřekonali. Poté jsme vstřelili čtvrtý gól a celý zápas završili gólem pátým. Zápas se potom už jen dohrával," řekl Chuchla. Sázavský trenér ví, že jeho tým čeká ještě těžká práce. „Pro nás je teď velmi důležité, že jsme vyhráli, protože kdyby se nám to nepodařilo, byla by pro nás tabulka hodně zamotaná a dostali bychom se ještě pod větší tlak, než jsme byli teď. Uvidíme, co bude dál, tím nechci říct, že by bylo nějakým způsobem vyhráno, protože jedna vlaštovka jaro nedělá. Musíme uhrát další body, protože jinak se vrátíme zase zpět tam, kde jsme byli před zápasem se Zelenčí."

Čtěte více na: http://kutnohorsky.denik.cz/fotbal_region/pavel-chuchla-jedna-vlastovka-jaro-nedela-20130923.html