Sázava - Velim 0:2(0:1)

07.09.2013 17:00

Sázava – Fotbalisté Sázavy na domácí půdě nestačili na celek Velimi a poprvé na domácí půdě ztratili body.

Sázava – Velim 0:2 (0:1)

„Je to pro nás ztráta bodů, což v domácím prostředí není dobře,“ mrzelo trenéra Sázavy Pavla Chuchlu. „Koncentrace na zápas se mi moc nelíbila. Věděli jsme, že mužstvo Velimi má kvalitu, ale nezačali jsme moc dobře,“ litoval.

„Hosté hráli na brejky. V úvodu zápasu jsme se dostali do čtyřech šancí, dvakrát jsme stříleli do prázdné brány, ale opět jsme minuli. Těžko můžeme vyhrávat, když netrefíme prázdnou bránu,“ kroutil Chuchla hlavou a navázal: „Pár minut před poločasem jsme inkasovali, když nám hostující útočník vystihl malou domů.“

Druhé dějství se domácím příliš nevydařilo: „Ve druhém poločase jsme byli slabí. Velim hrála to, co potřebovala. My jsme ztráceli míče, hráli jsme mizerně! Chtěli jsme s výsledkem něco udělat, ale hra se nám nedařila,“ uzavřel Pavel Chuchla.

Sázava: Burcev – Kuchler (82. Dušek), Chuchla, Mařinec, Král – Jelínek (60. Marek), Šmidek, Konečný, Foltýn – Švec, Tesařík. Trenér Pavel Chuchla.

Zdroj: http://www.svoboda.info/sport/fotbal/sazava-doma-neuspela-tri-body-odevzdala-hostum-z-velimi.html

Sázava – Sázavští fotbalisté přivítali v sobotu na svém hřišti Velim. Utkání se Sázavě nepovedlo a podlehla Velimi 0:2. Navíc domácího Filipa Kuchlera musela ze hřiště odvézt sanitka záchranné služby.

 
 
 

Sázava - Velim 0:2 (0:1)

„Do zápasu jsme nevstoupili úplně dobře. Nicméně jsme se postupem času dostávali do hry. Naše koncentrace na zápas ale nebyla z nějakého důvodu dobrá. Bohužel nevím proč tomu tak bylo. Dělali jsme mnoho technických chyb a z toho pramenily zbytečné ztráty míče. V průběhu prvního poločasu jsme měli asi tři nebo čtyři stoprocentní šance do úplně odkryté branky, ale nedali jsme, a to je věc, která mi už začíná docela dost vadit," přiznal sázavský hrající trenér Pavel Chuchla.

Po chybě kapitána Krále šla Velim do vedení. „Na konci poločasu prodloužili hráči Velimi dlouhý míč, náš kapitán Král chtěl míč hlavou posunout brankáři Burcevovi, ale dal mu krátký pas a útočník Velimi do míče píchl, obešel Burceva a otevřel skóre. Bohužel jsme se dostali do nepříznivé situace vinou takovéto laciné branky," popsal situaci Pavel Chuchla.

„V druhém poločase jsme hráli velmi špatně. Míč nám uskakoval, sice jsme měli nějaké dobré náznaky šancí, ale když už jsme se dostali do zakončení, tak šla střela vedle branky, anebo nás vychytal brankář Velimi. Ale hra nebyla dobrá. Okolo 60. minuty jsme inkasovali podruhé, tentokrát z brejku a bylo prakticky rozhodnuto," uznal Chuchla.

Deset minut před koncem nastal děsivý moment, když se z ničeho nic odporoučel k zemi Filip Kuchler, kterého musela následně odvézt ze hřiště sanitka. „V 80. minutě se udělalo špatně Filipu Kuchlerovi. Patřil k našim lepším hráčům v druhém poločase. Absolvoval několik dlouhých sprintů a v teple se mu udělalo špatně. Z ničeho nic upadl u rohového praporku asi z vyčerpání a dehydratace, špatně se mu dýchalo. Ze hřiště ho odvezla sanitka," řekl k zásahu rychlé záchranné služby Pavel Chuchla a dodal: „V daný moment (těsně po skončení utkání – pozn. redakce) nevíme, jak to s Filipem Kuchlerem vypadá, ale snad by to nemělo být něco vážného, mělo by jít skutečně o vyčerpání."

Zdroj: http://kutnohorsky.denik.cz/fotbal_region/filipa-kuchlera-odvezla-ze-hriste-sanitka-20130908.html

Sázava – Od začátku sezony se trápili. Nejhorší ale snad mají za sebou. Fotbalisté Velimi konečně v nové sezoně vyhráli. Dočkali se na těžké půdě v Sázavě a díky tomu se odpoutali z posledního místa tabulky I. A třídy.

 
 
 

Sázava – Velim 0:2

„Poslední místo, pouze dva body a jeli jsme do Sázavy, která nás v minulé sezoně dvakrát porazila. Ke všemu ještě nemohl nastoupit stoper Seifert a Hruška šel jen na poločas, protože musel do práce,"  řekl před zápasem trenér Velimi Jaroslav Češpiva.

Smutnou náladu měl ale pouze před zápasem. Po něm se mohl již usmívat. Velim totiž díky dvěma gólům Dostála poprvé v sezoně vyhrála.
„Nastoupili jsme v rozestavení 4-4-2 s tím, že Lev bude hrát za Dostálem a Teplý bude hrát zezadu, vlastně chtěl jsem přecházet na 4-1-4-1. Máme brejkové hráče a to měla být naše zbraň. A byla. Kluci velmi dobře plnili defenzivní úkoly a okamžitě přecházeli do protiútoku. Z toho padly obě naše branky a mohlo jich být víc," podotkl Češpiva.

„Stále ale musíme pracovat na koncovce. Musím přiznat, že někdy nám nepřeje štěstí, ale dnes konečně stálo při nás. Všichni kluci zahráli dobře a udělali mi radost. Ještě bych chtěl pochválit rozhodčí, kteří podali dobrý výkon a tak to má být," dodal Češpiva.

Stínem utkání bylo zranění jednoho z domácích hráčů. „Deset minut před koncem  došlo k nepříjemné události. U rohového praporku zkolaboval domácí hráč, který patřil k nejlepším na hřišti. Utkání bylo přerušeno a čekalo se na sanitku. Nikomu nebylo do řečí a všichni na hřišti mysleli víc na zdraví zraněného než na fotbal," přiznal Češpiva.

Zdroj: http://kolinsky.denik.cz/fotbal_region/velim-konecne-vyhrala-a-uz-neni-posledni-20130908.html