Sázava - Uhl. Janovice B 2:3(1:0)

19.04.2014 17:00

Sestava: Hrbek – Haláček, Štěch, Sedláček, Dušek – Fantys, Švehla, Nepraš, Balog (37. Kadlec) – Novák (60. Albrecht), Svoboda

Branky: Haláček, Nepraš

Komentář:

Přestože domácí nastoupili ve značně kombinované sestavě s 3 dorostenci v základní sestavě, předváděli celkem pohledný fotbal a v první půli byli lepším mužstvem. Z mírného tlaku se ujala střela vyhlášeného snajpra Haláčka a kdyby Jirka Novák trefil těsně před poločasem úplně prázdnou branku ze 3 metrů, mohla jít Sázava do kabin s dvou gólovým náskokem.

Ve druhém poločase diváci, kterých přišlo něco kolem stovky, stále sledovali, na okresní přebor, celkem solidní kopanou. Hned po přestávce hosté snížili, když si na hranici velkého vápna hostující útočník Svoboda pohrál s Ríšou Haláčkem a nekompromisně prostřelil gólmana Hrbka. V této fázi zápasu byla hra vyrovnaná a bez větších brankových příležitostí. V 70. minutě šli domácí opět do vedení, kdy se lišáckým lobem z vápna předvedl Luboš Nepraš. Domácí, bohužel, v závěru utkání jednobrankové vedení neudrželi a po standardní situaci, kdy selhala celá obrana, hosté vyrovnali. V nastaveném čase, do této doby výborný rozhodčí Špičák, naprosto nepochopitelně odpískal penaltu proti domácím. Souboj mezi Švehlou a Svobodou byl oboustranný a rozhodně nebyl za hranicí pravidel. Hosté penaltu proměnili a v důležitém zápase o záchranu si připsali 3 body. Sázava další kolo jede do Malešova, kde to bude mít velmi těžké!