Sázava - Rejšice 0:2(0:2)

19.10.2013 15:30

Sázava - Do sobotního utkání 11. kola I. A třídy - skupina B tým Sázavy nenastupoval v optimálním složení. Dva hráči šli na hřiště s osmatřicetistupňovou horečkou, navíc Knotek se zranil už při rozcvičce a střídal už po pěti minutách.

Sázava - Rejšice 0:2 (0:2)

"Už nejsme schopní dát dohromady ani jedenáct hráčů," kroutil hlavou nad sázavskou marodkou trenér Pavel Chuchla. "Jirka Knotek z béčka byl na zápas asi moc natěšený a při rozcvičce si natáhl sval," doplnil a dodal: "Narazili jsme na těžkého soupeře, který se veze na vítězné vlně a dělá body."

Začátek domácím nevyšel, už po pěti minutách prohrávali 0:1. "Zbytečný gól, malá koncentrace hráčů na zápas," zlobil se trenér. Hosté přidali ještě v první půli druhou branku, navíc nastřelili břevno. "My jsme postupem času vyrovnali hru a do přestávky si vytvořili úplně jasné šance. Neproměnili jsme je, skóroval naopak soupeř," litoval Pavel Chuchla.

Hned z rozehrání se domácím otevřel prostor pro brejk. "Jasnou šanci měl i Jakub Švec, na konci Jarda Říčař. Góly jsme ale nedali," poznamenal trenér. "Rejšice potvrdily svou kvalitu, ale myslím, že na bod zápas byl. I když naše situace dobrá není,"připomněl.

V dalším kole Sázava přivítá vedoucí Suchdol. "To nebude o nic jednodušší zápas než dneska," prohlásil Pavel Chuchla. "Věřím, že personálně na tom budeme lépe. Už nemáme kde brát, tahám ´králíky z klobouku´," doufá v uzdravení svých hráčů sázavský trenér, který se na zápas se Suchdolem. "Nedarujeme jim nic zadarmo,"slíbil.

Sázava: Burcev - Mařinec, Šmídek, Říčař, Král - Jelínek, Knotek (5. Jiří Marek, 75. P. Hrbek), Konečný, Kuchler - Švec, Foltýn. Trenér Pavel Chuchla.

Zdroj: http://www.svoboda.info/sport/fotbal/potize-sazavy-s-hracskym-kadrem-pokracuji-trener-taha-kraliky-z-klobouku.html

Sázava – K utkání 11. kola I. A třídy přijely do Sázavy v sobotu Rejšice. Vrásky přidělalo domácímu trenérovi Pavlu Chuchlovi již předzápasové skládání sestavy, protože Sázavu trápí rozsáhlá marodka. Navíc domácí zaspali úvod zápasu a Rejšice si poté výsledek pohlídaly. „Sehráli jsme zápas s týmem z horních pater tabulky. Rejšice hrají dobrý fotbal, mají silný kádr a věděli jsme, že půjde o velmi náročné utkání," zahájil sázavský trenér Pavel Chuchla. Sázavu nadále provázejí problémy s hráčským kádrem. „I před sobotním zápasem jsme měli velké problémy s tím, jak složit základní sestavu. Máme mnoho zraněných a nemocných hráčů. Navíc Bartek, který nám pomáhal v minulých zápasech, dnes musel hrát za své Votice, protože došlo ke střetu termínů. Navíc já jsem si zranil koleno, takže si také minimálně tři týdny nezahraji," popsal kritickou situaci Chuchla, ale dodal: „Přesto jsme šli do zápasu s otevřeným hledím. Věřili jsme, že předvedeme dobrý výkon. Bohužel se nám zásluhou nekoncentrovanosti nepodařil začátek utkání a inkasovali jsme brzký gól. Po obdržené brance jsme se srovnali a začali jsme hrát a vytvářet si šance. Konkrétně dvakrát se ocitl v šanci Švec a po jedné šanci měli Marek a Jelínek. Branku jsme tedy klidně mohli vstřelit, ale nepodařilo se." Po neproměněných šancích přišel trest. „Bohužel jsme poté inkasovali druhou branku asi po dvaceti minutách hry. Tato branka byla naprosto zbytečná," řekl Chuchla. „V druhém poločase jsme se chtěli pokusit srovnat skóre. Hned ve druhé minutě šel Foltýn sám na brankáře Rejšic, ale netrefil branku. Poté se opět octl v šanci Švec, ale nedal. Hra byla vyrovnaná. Rejšice měly snahu utkání kontrolovat a kouskovat jej," prozradil Chuchla a navázal: „Shrnul bych to tak, že jsou to pro nás ztracené body, protože si myslím, že minimálně na bod jsme měli. Bohužel se nám to nepovedlo a Rejšice zaslouženě vyhrály," uznal trenér Chuchla. Hned v 5. minutě se zranil Knotek. „Jiří Knotek hrál za béčko a do kádru áčka už nenakoukl přes dva roky, ale v naší situaci jsme Jirku stáhli do áčka, aby nám pomohl. Bohužel hned při rozcvičení, si natáhl sval. Přesto jsme to zkusili, ale již po pěti minutách bylo jasné, že zápas nedohraje a musel být nahrazen Markem," objasnil důvod brzkého střídání sázavský trenér.

Čtěte více na: http://kutnohorsky.denik.cz/fotbal_region/sazava-zaspala-uvod-utkani-a-nestacila-doma-na-rejsice-20131021.html