Sázava - Radim 3:2(1:2)

25.04.2015 17:00

Sázava - 23. kolo I. A třídy, skupina B zavedlo na hřiště Kavalieru Sázava fotbalisty z Kolínska. Domácí sehráli výborný první poločas, ale paradoxně prohrávali a nakonec jim tři body zajistil v posledních minutách až Jelínek:

Sázava - Radim 3:2 (1:2)

"V první půli se nám dařilo, hráli jsme dobrý kombinační fotbal, dostávali jsme se do šancí. Dvakrát  jsme nastřelili tyčku, měli jsme tam dva nájezdy. Jenže jsme neproměňovali," řekl k prvnímu poločasu trenér Sázavy Pavel Chuchla. "Trochu nás v poslední době trápí standardky soupeřů, z prodlouženého autu nám dal gól nejmenší hráč," zlobil se. Domácí vrhli všechny síly do útoku a nakonec také Švec srovnal na 1:1. "Pět minut před přestávkou se házený aut se odrazil, nekrytý hráč odcentroval a po hlavičce jsme prohrávali 1:2," uvedl kouč. "Žádná radost, přitom jsme v prvním poločase hráli dobře, měli jsme hru pod kontrolou," dodal.

Druhý poločas byl podle slov trenéra nervozní. "Radim je kontaktní tým, bylo tam hodně faulů. My jsme hru museli trochu otevřít," naznačil a pokračoval: "Opět jsme nastřelili břevno, měli jsme tam nájezd. Dva nájezdy měla i Radim a také nedala. Nakonec jsme po krásný akci dvanáct minut před koncem vyrovnali po hlavičce kapitána Šmídka." Strhnout vítězství na domácí stranu mohli Švec s Říčařem, kteří byli úplně volní ve vápně. "Když už to vypadalo na remízu, přeloboval Pavel Jelínek z nulového úhlu brankáře a obránce míč už nedoskočil," popisoval Pavel Chuchla a doplnil: "Bylo to dramatické, pěkné utkání. Diváci byli spokojení, bavili se a nakonec jsme jim radost přinesli maximální." Sázavě se také vyprazdňuje marodka. "Kromě Foltýna, který je v trestu, jsme už kompletní, hra vypadá lépe," uzavřel kouč.

Zdroj:http://www.svoboda.info/sport/fotbal/v-posledni-minute-zapasu-s-radimi-urval-vsechny-body-pro-sazavu-jelinek.html

Sázava – V rámci 23. kola I. A třídy přivítali fotbalisté Sázavy na svém hřišti soupeře z Radimi. Hosté dlouho drželi poločasové vedení 2:1, ale dvanáct minut před koncem Sázava srovnala a v 88. minutě zajistil tři body pro domácí Jelínek.

„Bylo to velmi dramatické utkání. V prvním poločase jsme hráli dobrý fotbal. Dobře jsme kombinovali, dostávali jsme se do šancí, ale i přesto jsme prohrávali jedna-dva. Nepohlídali jsme dva dlouhé auty soupeře a dvakrát inkasovali. V poslední době nám dělá problémy ubránit standardní situace jakéhokoliv druhu," uznal sázavský trenérPavel Chuchla a navázal: „Radim se dostala vlastně dvakrát k naší bráně a dala nám dvě branky. Na tu první jsme stihli ještě zareagovat, na druhou, kterou jsme obdrželi těsně před poločasem, už ne. Myslím si, že jsme ale měli po prvním poločase vést alespoň o dvě, tři branky. Bohužel jsme své šance prohospodařili."

Sázavě se podařilo zápas otočit. „Druhý poločas byl divočejší. My jsme trochu hru otevřeli. Měli jsme mnoho šancí, ale i soupeř jich měl dost. Hrálo se prakticky o to, kdo dá další branku, zda my srovnáme, nebo zda nám Radim odskočí. Nakonec se nám podařilo srovnat a v samotném závěru jsme zlomili zápas na svou stranu," řekl spokojený trenér Sázavy.

Zdroj:http://kutnohorsky.denik.cz/fotbal_region/sazava-v-zaveru-otocila-duel-s-radimi-a-odcinila-vysokou-prohru-20150427.html

Sázava – Sehráli spolu několik bitev, v žádné ale nebyli fotbalisté Radimi tak blízko k vítězství v Sázavě, jako tentokrát. V průběhu zápasu vedli 2:1, měli další šance, jenomže je nevyužili, za což poté pykali. Rozhodující gól inkasovali minutu před koncem zápasu. Z dalšího kola I. A třídy odjeli domů s prázdnou a pěkně naštvaní.

„Tak blízko ke třem bodům jsme v Sázavě dlouho nebyli, ale o body jsme podle mě přišli mezi 60. a 70. minutou, když jsme za stavu 1:2 měli řadu stoprocentních šancí. Naši střelci Bellada, dvakrát Slunéčko a Sova ale vyhořeli sami před brankařem, a to rozhodlo. Domácí nakonec zvládli posledních patnáct minut a nejenže vyrovnali, ale minutu před koncem doslova dotlačili do branky vítězný gól," uvedl trenér Petr Šafránek.

„Naše mužstvo v tomto zápase hrálo to, co hrát mělo a s naši disciplinovanou hrou si domácí po většinu zápasu neuměli poradit. Stínem utkání byl sice neúmyslný, ale naprosto likvidační faul domácího brankaře, který takto zastavil průnik Sovy. Ten musel po zápase na vyšetření do nemocnice, vážnější zranění se ale naštěstí nepotvrdilo. Spravedlnost a ochrana zdraví hráče dostala na frak, když domácí brankař mohl zápas dochytat," dodal Šafránek.

Zdroj: http://kolinsky.denik.cz/fotbal_region/radim-dostala-direkt-minutu-pred-koncem-20150426.html

Zdroj: http://kutnohorsky.denik.cz/fotbal_region/sazava-v-zaveru-otocila-duel-s-radimi-a-odcinila-vysokou-prohru-20150427.html