Sázava - Radim 7:1(3:0)

24.08.2013 17:00

Sázava – Fotbalisté Sázavy ve třetím kole I. A třídy sk. B nezaváhali. Na domácí půdě smetli celek Viktorie Radim.

Sázava – Radim 7:1 (3:0)

„Víme, že Radim obměnila šest hráčů v sestavě, takže jsme nevěděli, co můžeme od zápasu očekávat,“ připomněl trenér Sázavy Pavel Chuchla. „Byl jsem na začátku nemile překvapen, soupeř v začátku zápasu velmi kvalitně kombinoval. Hned ve třetí minutě šli sami na bránu, ovšem nedali,“ podotkl. „My jsme v první půli proměňovali šance, které jsme si připravovali a do poločasu jsme vedli tři nula. Soupeř měl také šance, ale nedal je,“ rekapituloval.

Druhá půle již byla jednoznačně v režii domácích fotbalistů: „Ve druhém poločase jsme hned v úvodu dali dva góly po krásných akcích a soupeře to přestalo bavit. V zápase jsme poslední půlhodinu dominovali,“ podotkl Pavel Chuchla a navázal: „Jsem spokojen s taktickým výkonem hráčů, výsledek je fantastický. Soupeř je ale kvalitní a určitě se z utkání oklepe a bude vysoko v tabulce,“ uzavřel.

Branky Sázavy: 2 Král, 2 Říčař, Švec, Foltýn, Marek.

Sázava: Burcev – Kuchler, Chuchla (65. Vacek), Říčař, Král – Jelínek, Marek, Šmídek, Foltýn – Tesařík (70. Hrbek), Švec (80. M. Danko). Trenér Pavel Chuchla.

Zdroj: http://www.svoboda.info/sport/fotbal/sazavsti-fotbaliste-na-domaci-pude-rozstrileli-celek-viktorie-radim.html

 

 

Sázava – Druhé domácí utkání fotbalové I. A třídy hráči Sázavy v sobotu zvládli mnohem lépe než to první proti Ostré. Tentokráte do Sázavy zavítala Radim. Hosté Sázavu v úvodu přehrávali, ale poté inkasovali a zápas se změnil ve střelecký koncert Sázavy. Domácí kanonýři nakonec nastříleli Radimi sedm branek.

 
 
 

Sázava – Radim 7:1 (3:0)

„Pro hosty je výsledek dnešního utkání velmi krutý," uznal domácí trenér Pavel Chuchla a popsal, proč tomu tak je: „Věděli jsme, že Radim před sezonou obměnila kádr, ale nebylo jasné, zda k lepšímu či k horšímu a musím uznat, že od prvních minut mě přesvědčili, že výrazně k lepšímu. V úvodu utkání nás Radim jasně přehrávala, výborně kombinovala, měla pěkné narážečky, všichni hráči byli výborní na míči a jsou to rychlostní typy, takže jich bylo plné hřiště."

V úvodu chyboval brankář Burcev. „Náš brankář daroval na začátku zápasu hostům šanci po špatném výkopu a i kvůli této situaci jsme museli přidat do kroku a hodně dobře bránit," přiznal Pavel Chuchla a pokračoval: „Během první půle jsme se pomaloučku rozehráli a začali Radim přehrávat, což vyústilo v naše tři branky, což byla pro soupeře velká rána zvlášť po tom, jaký byl průběh první části zápasu."

V druhém poločase už bylo prakticky rozhodnuto. „Po přestávce už bylo utkání otázkou formality, čemuž se nemůžeme divit po tom, co jsme dali hostům tři branky. Hru jsme v klidu kontrolovali azápas byl plně v našich rukou. Nicméně výsledek vypadá jinak, než vypadal zápas, hlavně tedy v prvním poločase," řekl Chuchla, který byl velmi spokojen s produktivitou svého týmu a i s předvedenou hrou.

Sázavský trenér byl přesvědčen, že zlomový moment zápasu přišel v prvním poločase. „Zlom přišel, když jsme vstřelili první branku utkání, protože v ten daný moment nás Radim tlačila a my se dostali do úniku, kdy náš hráč šel sám na bránu a otevřel skóre. Navíc se nám poté podařilo ještě do poločasu využít dvou standardních situací a to už bylo definitivní rozhodnutí, ale nejdůležitějším momentem byla vstřelená první branka do radimské sítě."

Zdroj: http://kutnohorsky.denik.cz/fotbal_region/sazavsti-si-doma-otevreli-proti-radimi-strelnici-20130825.html