Sázava - Luštěnice 3:1(0:1)

09.05.2015 17:00

Svižný výkon po celých 90 minut přinesl tři body. 

Sázava – Fotbalisté Sázavy ve 25. kole I. A třídy sk. B sehráli utkání proti celku z Luštěnic. Domácí sice první půli prohráli, nicméně ve druhém poločase dokázali opět skóre otočit ve svůj prospěch.

Sázava – Luštěnice 3:1 (0:1)

„Začali jsme dobře. Kombinovali jsme, soupeř hrál zataženě v úzkém bloku. Chtěli nás vystavovat do ofsajdu. To se jim částečně dařilo,“ uvedl trenér Sázavy Pavel Chuchla.„Chvílemi jsme je ale dobře vykombinovali a v první půli jsme měli tři příležitosti, které jsme ale neproměnili. Na to jsme doplatili. Ve dvacáté minutě jsme z ojedinělého útoku inkasovali,“ popisoval Pavel Chuchla.

Domácím se podařilo výsledek zápasu otočit: „V tomto půlroce jsme zvyklí zápasy otáčet. Hráči mají asi odolné nervy. Dokážeme zápas otočit jak venku, tak doma,“připomněl Chuchla.

„Hned na začátku druhé půle jsme vyrovnali, což bylo velmi důležité. Po hezké akci z pravé strany dal Fantys křižnou střelou k tyči branku. To nás povzbudilo,“ konstatoval hrající trenér Sázavy a navázal: „Poté jsme vstřelili ještě dvě branky. Za stavu dva jedna jsme soupeře pustili do jedné šance. Tu ale Burcev chytil. Jinak neměli nic. My jsme poté utkání zvládali v klidu. Jsme spokojení,“ uzavřel Pavel Chuchla.

Zdroj:http://www.svoboda.info/sport/fotbal/sazavsti-fotbaliste-opet-otocili-nepriznivy-vysledek-zapasu-a-udrzeli-treti-misto.html

 

Sázava – Fotbalisté Sázavy porazili v sobotním utkání I. A třídy na domácím hřišti Luštěnice 3:1, i když po první půli prohrávali 0:1.

Od začátku utkání měla Sázava převahu. „Luštěnice začaly v hlubokém bloku, moc nás nepresovaly. Měli jsme hodně prostoru pro rozehrávku, ale zase obranná linie hostí hrála celkem vysoko. Těžko jsme se dostávali za obranu. Byly tam nějaké ofsajdové pozice, které nás brzdily. Dostali jsme se do několika šancí, které jsme však neproměnili," hodnotil zápas hrající trenér Sázavy Pavel Chuchla.

„Kolem dvacáté minuty jsme inkasovali z rychlého protiútoku. Do konce první půle jsme se snažili o vyrovnání, ale to se nám nedařilo. Už je to pátý zápas z deseti, co jsme museli otáčet. Naši kluci mají zkrátka dobré nervy a nepříznivý stav je nepokládá," usmíval se domácí trenér.

Rozhodnutí přišlo po přestávce. „Po přestávce jsme velice rychle vyrovnali, když se po pěkné a rychlé akci prosadil střelou na zadní tyč Fantys," líčil Chuchla a dodal: „Před námi byl celý poločas na to, abychom utkání zlomili, což se nám pak po trefách Krále a Švece podařilo. Druhá půlka byla pro nás příjemnější. Tři body jsou dobré. Luštěnice hrají ve vrchní půlce tabulky a jsou velmi nebezpečné."

Zdroj:http://kutnohorsky.denik.cz/fotbal_region/sazava-po-prestavce-tremi-goly-otocila-zapas-20150510.html
Zdroj: http://kutnohorsky.denik.cz/fotbal_region/sazava-po-prestavce-tremi-goly-otocila-zapas-20150510.html