Sázava - Libice n./C. 4:3 (2:1)

24.07.2013 18:00

K dalšímu přípravnému utkání FK Sázava nastoupil ve středu proti Libici n. C. Sázavští utkání zvládli 4:3 a trenér Pavel Chuchla byl za zápas rád.

Sázava - Libice 4:3 (2:1)

Se středečním utkání byl sázavský trenérPavel Chuchla spokojený. "Libice je dobrý tým složený ze šikovných hráčů. Udělali jsme velmi dobře, když jsme si zápas s trenérem Vladimírem Malinovským domluvili,"poznamenal Pavel Chuchla. Sázavští do utkání nastoupili po úterním tvrdém tréninku. "Neomezilo je to ale ve slušné hře, naši hráči byli plní elánu. Přišli i diváci,"zdůraznil kouč.

Zápas začali domácí dobře, ujali se vedení 1:0 a vytvořili si další náznaky šancí."Postupem času ale Libice začala hrát velmi dobře, udržela míč a vyrovnala z brejku, při kterém jsme se moc nedohodli," řekl Pavel Chuchla a pokračoval: "Potom bylo vidět, že jsme na tom trochu lépe, dostali jsme se do tlaku. Pěknými kombinacemi jsme se dostávali do rychlých útoků a vytvářeli si šance."

Postupně Sázava navýšila skóre až na 4:1. "Hru jsme měli hodně pod kontrolou a skóre navyšovali," uvedl kouč a dodal: "Ke konci zápasu Libice výsledek zkorigovala. Naše hra byla ale dobrá, soupeř kvalitní. Takže jsme spokojení."

Branky Sázavy: Švec 2, Jelínek, Foltýn. Sázava: Burcev (46. Hrbek) - Kuchler, Chuchla, Říčař, Král - Jelínek, Šmídek, Štěpán, Konečný - Foltýn, Švec. Průběžně střídali Mařinec, Marek, Danko st. Trenér Pavel Chuchla.

Zdroj: http://www.svoboda.info/sport/fotbal/stredecni-zapas-s-libici-skvele-zapadl-do-planu-letni-pripravy-sazavy.html