Sázava - Kácov 1:0 (0:0)

20.07.2013 10:30

Sázava - Na úvod letní přípravy se fotbalisté FK Kavalier Sázava měli v sobotu odpoledne utkat s Býchory. Soupeř jim ale zápas odřekl a tak museli narychlo měnit plány: V sobotu dopoledne do Sázavy dorazil Kácov.

Sázava - Kácov 1:0 (0:0)

Vzhledem ke změně terénu neměl sázavský trenér Pavel Chuchla k dispozici kompletní kádr. "Někteří počítali s odpoledním termínem. Proto jsme použili čtyři naše dorostence, aby také dostali příležitost," uvedl Pavel Chuchla a pokračoval: "Sestavu jsme ale měli dobrou. Kácov měl k dispozici vlašimské dorostence, šlo o běhavého soupeře."

V samotném utkání si domácí udržovali velkou převahu s řadou šancí. "Nedali jsme penaltu, neproměnili jsme nájezdy. Hra ale špatná nebyla, hodně jsme střídali, zahráli jsme si a zaběhali si," řekl k pohodovému zápasu sázavský kouč. O výsledku nakonec rozhodla jediná branka, o kterou se postaral Štěpán. "Gólů jsme mohli dát více, koncovka nám ale moc nevycházela," přiznal.

Branka: Štěpán. Sázava: Burcev - Marek, Vacek, Chuchla, Kuchler - Jelínek, Štěpán, Šmídek, Konečný - Tesařík, Foltýn. Střídali: Danko ml. - Skála, Štěch, Dušek, Prchal, Danko st. Trenér Pavel Chuchla.

Zdroj: http://www.svoboda.info/sport/fotbal/v-prvnim-pripravnem-utkani-sazava-porazila-kacov-brankou-stepana.html