Sázava - Jesenice 2:0(2:0)

18.10.2014 15:30

Sázava– Fotbalisté Sázavy v dalším kole I. A třídy sk. B hostili na domácím hřišti celek Jesenice.

Sázava – Jesenice 2:0 (2:0)

Trenér Sázavy Pavel Chuchla zářil po dalším vítězném zápase spokojeností:„Máme z posledních tří zápasů sedm bodů, což nás samozřejmě těší,“ konstatoval.„Zápas s Jesenicí nebyl jednoduchý, i když se nyní pohybují na konci tabulky. Na obtížném terénu jsme v první půli předváděli dobrý kompaktní výkon. Dali jsme dvě branky. Jednu ze standardky a druhou ranou pod břevno. Naše hra byla dobrá,“pochvaloval si trenér Sázavy. „Defenzíva pracovala velmi dobře. Pomohlo nám vyloučení hráče hostí dvanáct minut před poločasovou pauzou,“ uvedl.

„Ve druhém poločase hrála Jesenice otevřený fotbal. Soupeře jsme ale nepouštěli do výrazných šancí, i když naše hra už nebyla optimální,“ připustil Pavel Chuchla a navázal: „V 65. minutě bohužel došlo k vyloučení Švece. My jsme ale pracovali bez větších problémů. Měli jsme jednu šanci, ale tu jsme nedali. Jsme rádi, že jsme vyhráli a jsme na špici tabulky,“ uzavřel.

Zdroj:http://www.svoboda.info/sport/fotbal/v-sazave-rozhodci-tasil-dve-cervene-karty-domaci-po-skvele-prvni-puli-ziskali-tri-body.html

Sázava – Sázava přivítala v sobotu na svém hřišti Jesenici. Hlavně díky vydařené první půli si Sázava připsala do tabulky I. A třídy další tři body.

Sázava soupeře nepodcenila. „Dostali jsme se na dvacet bodů. Chtěli jsme se udržet na čele tabulky, což se nám podařilo. Hráli jsme s týmem, který je v dolní polovině tabulky, ale jedna věc jsou body a druhá věc je samotný zápas. Věděli jsme, že nás nebude čekat nic snadného, přeci jen jde o tým, který skončil v minulé sezoně na pátém místě. A tak naše soustředěnost na tento duel byla maximální," poznamenal na úvod trenér Sázavy Pavel Chuchla.

Stěžejní byl pro Sázavu její výkon v prvním poločase. „V zápase a hlavně v první půli jsme podali velmi dobrý, kompaktní výkon, a to jak v obraně, tak v útoku. Dali jsme dvě branky a soupeře jsme do šancí nepouštěli. Hodně nám pomohlo deset minut před poločasem vyloučení jednoho z hostujících hráčů. Do druhé půle jsme chtěli vstoupit opět aktivně, ale to se nám až tak nedařilo. Hráli jsme dobře dozadu, ale už jsme nebyli tak dobří v přechodu do útoku. Sice jsme si vytvořili dvě dobré šance, ale to bylo málo na to, abychom přidali třetí gól a definitivně rozhodli. V šedesáté páté minutě viděl naopak červenou kartu náš Jakub Švec, čímž se síly na hřišti vyrovnali," popsal průběh zápasu Chuchla a na závěr dodal: „Byl to velký boj, ale podařilo se nám vedení udržet až do závěrečného hvizdu. Jsme velmi spokojení, že to tak dopadlo, a že jsme udrželi přední příčky."

Zdroj:http://kutnohorsky.denik.cz/fotbal_region/trefy-jelinka-a-ricare-znamenaly-pro-sazavu-zisk-tri-bodu-20141020.html