Sázava - Dobrovice B 1:0(1:0)

04.10.2014 16:00

Sázava – Fotbalisté Sázavy v dalším kole I. A třídy sk. B porazili rezervu divizní Dobrovice. Ačkoliv hrající trenér Pavel Chuchla přiznal, že jeho tým tahal v utkání za kratší konec.

Sázava – Dobrovice B 1:0 (1:0)

Přitom Sázavští zažili famózní úvod utkání: „Do zápasu jsme vstoupili dobře. Dali jsme branku v páté minutě,“ konstatoval trenér Sázavy Pavel Chuchla a pokračoval:„Dalších 85 minut jsme ale jenom běhali, bránili a snažili se přerušovat akce soupeře,“kroutil hlavou. „Dobrovice nás přehrávala, byli lepší na míči. Hráči hostí se nebáli hrát i na tom těžkém podmáčeném terénu, který u nás je. Je vidět, že Dobrovice nemá béčko jen pro radost, ale některé hráče může používat i do divize,“ připustil trenér Chuchla.

Domací fotbalisté ale nakonec vyválčili důležité tři body: „Zápas byl pro nás obrovsky těžký. Bodů si samozřejmě vážíme. V zápase jsme byli horším mužstvem. Nicméně někdy taková vítězství příjdou,“ podotkl Chuchla a doplnil: „Naše bránění ale mělo kvalitu. Soupeř měl jen dvě šance a náš brankář navíc zachytal dobře. Bylo to hodně těžké. Za body jsme rádi,“ uzavřel.

Zdroj:http://www.svoboda.info/sport/fotbal/sazavsti-fotbaliste-ziskali-tri-body-prestoze-byli-v-zapase-horsim-tymem.html

Sázava – Sázava hostila v sobotu na svém hřišti Dobrovice. Dle slov trenéra Sázavy Pavla Chuchly šlo o nejkvalitnějšího soupeře, s nímž se doposud v této sezoně jeho tým utkal.

„Rychle jsme se ujali v zápase vedení. Hned v páté minutě se trefil Král. V tu chvíli to vypadalo, že jsme na zápas velmi dobře připravení. Od té doby byl ale soupeř mnohem lepším týmem. Výborně kombinoval a my jsme de facto jenom běhali. Málokdy jsme hosty pustili do šance, ale bylo to extrémně náročné utkání, a to po celých devadesát minut. Sice jsme měli nějaké protiútoky a asi dvě větší šance, ale dnes jsme body prostě a jednoduše vybojovali a ubránili," konstatoval trenér Sázavy Pavel Chuchla.

„Dobrovice jsou nejlepší tým, se kterým jsme se doposud setkali. I proto si našeho vítězství maximálně vážíme, protože v tomto utkání nevyhrál lepší tým," přiznal objektivně domácí kouč.

Zdroj:http://kutnohorsky.denik.cz/fotbal_region/sazave-vystrelil-body-proti-dobrovicim-jiz-v-pate-minute-kral-20141006.html