Sázava - Dlouhá Lhota 2:2(1:2)

23.05.2015 17:00

Sázava - Fotbalisté sázavského Kavalieru vydolovali z utkání 27. kola I. A třídy - skupina B jeden bod. V sobotním domácím utkání remizovali s Dlouhou Lhotou 2:2, když po změně stran dohnali jednogólové manko:

Sázava - Dlouhá Lhota 2:2 (1:2)

"Poločas 1:2 pro soupeře, to už je u nás klasika," glosoval zápas trenér Sázavy Pavel Chuchla a pustil se do hodnocení: "Dlouhá Lhota je fotbalové mužstvo, nemáme s ní příznivou bilanci. Věděli jsme, že nás nečeká jednoduché utkání, chtěli jsme ale být maximálně aktivní a soupeře držet v bezpečné vzdálenosti. Dlouhá Lhota má dobré standardky, výborné útočníky, které umí míč podržet a jít za obranu. Začali jsme výborně. Lhotu jsme hned přitlačili, šli jsme nahoru, hra se nám dařila a zaslouženě jsme šli do vedení."

Domácí měli ještě další slušné příležitosti ke vstřelení branky, jenže o vedení ještě před přestávkou přišli. "Těsně před koncem hosté vyrovnali po pěkné kombinaci u rohu velkého vápna a přihrávce podél desítky na zadní tyč," popsal vyrovnávací branku Pavel Chuchla a pokračoval: "Dvě minuty před koncem jsme udělali velkou chybu na kraji hřiště a prohrávali 2:1."

Po přestávce Kavalier zvýšil otáčky. "Chtěli jsme do toho jít a šlapali jsme na krev, hostům už docházely síly, měli jsme obrovský tlak," upozornil trenér Kavalieru."Nakonec jsme v 83. minutě vyrovnali nádhernou brankou po hlavičce Říčaře do šibenice," oddechl si a dodal: "Na víc už jsme neměli čas, ve zbývajících šesti minutách jsme se k ničemu nedostali. Ve druhé půli jsme hráli s maximálním nasazením, trochu jsme šli do rizika. Lhota tam měla jednu, dvě šance, jinak se k nám ale nedostala. My jsme vydolovali zasloužený bod. Byl to dobrý zápas s kvalitním soupeřem, na rychlém terénu, vyborní rozhodčí pouštěli hru. Samozřejmě by tři body byly lepší, musíme ale respekovat sílu soupeře."

Zdroj:http://www.svoboda.info/sport/fotbal/trener-kavalieru-sazava-pavel-chuchla-%E2%80%9Eve-druhem-polocase-jsme-hrali-na-krev-%E2%80%9C.html

 

Sázava – Fotbalisté Sázavy přivítali v sobotním utkání I. A třídy celek Dlouhé Lhoty. Domácí nakonec se soupeřem remizovali 2:2.

„Od začátku jsme dostali soupeře pod tlak a hráli jsme dobře. Začátek zápasu nám vyšel, i když je Lhota celek, který nám nesedí, a máme s ní negativní bilanci. Na soupeře jsme se hodně připravovali, byli jsme aktivní a dostali jsme se do vedení. Měli jsme další dvě dobré šance, ale deset minut před koncem hosté udělali dobrý protiútok a vykombinovali míč na rohu velkého vápna. Pak už to jejich hráč doklepl a vyrovnal," popisoval zápas hrající trenér SázavyPavel Chuchla a pokračoval: „Obdržená branka nás trochu vykolejila a těsně před přestávkou jsme inkasovali druhý gól, což je u nás v poslední době doma pravidlo, že o přestávce prohráváme."

Po přestávce Sázava alespoň vyrovnala. „Ve druhé půlce jsme museli šlapat a makali jsme na krev. Po soupeři jsme šli, co to šlo. Hráči hráli na doraz. Nakonec vyrovnal Říčař nádhernou hlavičkou do šibenice. Oběma týmům už docházely síly a nepodařilo se nám vstřelit třetí branku. Zápas byl i tak velmi dobrý. Dobrý výkon předvedli i rozhodčí, hra měla spád a po mokrém terénu balon létal. Zápas se musel velké návštěvě líbit," dodal Chuchla.

Zdroj: http://kutnohorsky.denik.cz/fotbal_region/sazava-sehrala-s-dlouhou-lhotou-dobry.html