Sázava - Červené Pečky 2:0(2:0)

01.11.2014 14:00

Sázava - V dalším kole I. A třídy - skupina B fotbalisté Kavalieru Sázava hostili poslední tým tabulky - FK Červené Pečky.

Sázava - Č. Pečky 2:0 (2:0)

"Žádná velká hitparáda to nebyla," přiznal hrající trenér Kavalieru Sázava Pavel Chuchla. Po první půlhodině domácí vedli už 2:0. "Góly ale nevyplynuly z nějaké tlaku nebo po řadě šancí. Prostě se nám povedla standardka a jeden útok," řekl kouč a pokračoval: "Soupeře jsme do šancí nepouštěli, hra se nám ale nějak extra nevedla."Hře neprospíval ani těžký terén. "I když na hřišti správci pracují hodně odpovědně, je hřiště bahnité a těžko se na něm hraje. Plynulost hry je narušená," upozornil kouč.

Ve druhé půli měli domácí utkání pod kontrolou. "Měli jsme tam dvě dobré šance,"doplnil k druhé půli Pavel Chuchla a dodal: "Hra byla hodně kouskovaná, nebyla plynulá. Ani z naší strany to nebyla žádná superkrása. Důležité jsou ale body."

Zdroj:http://www.svoboda.info/sport/fotbal/sazavsti-zvladli-zapas-s-poslednim-tymem-tabulky-a-pripsali-si-povinne-body.html

 

Sázava – Fotbalisté Červených Peček nadále uzavírají celé startovní pole v I. A třídě skupiny B. K odpoutání z posledního místa jim nepomohlo ani utkání v Sázavě, které prohráli 0:2.

„Fotbal to byl o ničem. Samé souboje a pořád se to přerušovalo," konstatoval trenér Pavel Dvořák.

„Góly jsme dostali během deseti minut a bylo to od nejstaršího hráče domácích. Nejprve se prosadil po rohu hlavou a pak předvedl pěknou akci a poté předložil míč spoluhráčovi. Jinak si soupeř nic nevytvořil. V první půli jsme měli sice víc ze hry, ale nic z toho. Když chvíli po změně stran Hervert neproměnil sólo, bylo jasné, že tady na body nedosáhneme. V útoku jsme bezzubí a jaloví," hlesl Dvořák.

Zdroj:http://kolinsky.denik.cz/fotbal_region/cervene-pecky-se-trapi-v-koncovce-20141102.html