Sázava - Čelákovice 6:1(2:0)

23.08.2014 17:00

Sázava - Ve třetím kole I. A třídy fotbalisté Kavalieru Sázava přivítali Čelákovice. Své fanoušky potěšili vysokým vítězstvím a třemi body:

Sázava - Čelákovice 6:1 (2:0)

"Výkonem jsme navázali na poslední zápas ve Velimi, ještě jsme zjednodušili a zrychlili přechod do útoku a také jsme ve finální fázi přidali na důrazu," uvedl trenér Kavalieru Sázava Pavel Chuchla. Domácí přitom v prvních patnácti minutách neproměnili tři velké šance. "Také tam byla tyč, lekl jsem se, aby se neopakovala Velim a aby se nám neproměněné šance nevrátily," obával se kouč a dodal: "Pak jsme ale vstřelili dvě branky."

O přestávce kladl hráčům na srdce, aby výsledek hlavně pohlídali. "Čelákovice mají ve svém týmu dva, tři moc šikovné fotbalisty a směrem dopředu jsou hodně nebezpečné," upozornil a pokračoval: "Dali jsme poměrně brzy třetí gól, který nás uklidnil. Pak čtvrtý a soupeř hru otevřel. Další branky jsme přidali do otevřené obrany. Náš výkon byl daleko klidnější, než například v prvním kole s Kunicemi. Naše hra byla na míči kvalitnější."

Zdroj:http://www.svoboda.info/sport/fotbal/kanonyri-sazavy-zatizili-konto-celakovic-v-sobotnim-zapase-hned-sesti-goly.html

Sázava – Třetí kolo měla o víkendu na programu i fotbalová I. A třída. V jeho rámci přivítala Sázava na svém hřišti v sobotu celek Čelákovic.

„Utkání se mi hodnotí dobře," zahájil spokojený trenér Sázavy Pavel Chuchla a k zápasu s Čelákovicemi řekl: „Naše hra měla hned od úvodního hvizdu vysokou kvalitu. Navázali jsme na zápas s Velimí, navíc jsme ještě o něco zjednodušili přechod do útoku. Přidali jsme hodně na důrazu, a i díky tomu jsme si od začátku vytvářeli šance. Do dvacáté minuty se nám je ale nedařilo proměňovat, takže vyvstaly menší obavy, aby to nebylo jako s Velimí, kdy jsme šance zahazovali celý zápas, což se nám pak na konci utkání vymstilo. Nicméně ve dvacáté minutě přišla první branka, která nás uklidnila. Před odchodem do šaten jsme potvrdili naše vedení druhým gólem. O přestávce jsme si řekli, že musíme být na pozoru, protože Čelákovice mají v útočné fázi velmi kvalitní fotbalisty, kteří umí podržet míč a přejít jeden na jednoho. Nechtěli jsme inkasovat kontaktní branku. To se nám podařilo, když jsme úvodní tlak hostí otupili. Naopak jsme vstřelili třetí, řekl bych rozhodující, gól. Poté jsme už chodili do otevřené obrany a skóre navyšovali."

Větší klid přinesl Sázavě úspěch. „Hráči, které jsme zařadili do sestavy, podali velice kvalitní výkon. Hráli jsme mnohem klidněji než v úvodním domácím střetnutí s Kunicemi, hra měla vyšší kvalitu. Potvrdili jsme to dobrým výsledkem, který nás povzbudí do dalších kol," uzavřel Chuchla.

Zdroj:http://kutnohorsky.denik.cz/fotbal_region/celakovice-si-odvezly-ze-sazavy-sest-branek-20140825.html