Sázava - ČAFC Praha 5:1 (4:0)

27.07.2013 17:00

 Fotbalisté Kavalieru Sázava vrátili porážku ze zimy ČAFC Praha, týmu z pražského přeboru. V sobotním horkém odpoledni pražskému soupeři nasázali pět gólů.

Sázava - ČAFC Praha 5:1 (4:0)

"Na umělé trávě v Praze jsme v zimě prohráli 4:0, proto jsme byli hodně ostražití, aby se to doma neopakovalo. Protože zvlášť ve druhé půli zimního zápasu nás tam rozebrali jako Lego," poznamenal trenér Sázavy Pavel Chuchla.

Domácí sobotní zápas rozehráli dobře, brzy se ujali vedení. "Velké vedro bylo asi pro obě mužstva stejné, my jsme ale stáli u sebe dobře, pohybovali se a soupeře míč moc neposlouchal," uvedl kouč a pokračoval: "Před naší první brankou udělali obrovskou chybu, další góly nám tam napadaly po standardkách. Za stavu 4:0 se hraje dobře."

Po přestávce Sázavští neproměnili pokutový kop, přesto upravili na 5:0. "V závěru hosté korigovali na 5:1," doplnil kouč a dodal: "Výsledek je ošklivý a motivace hostů už nebyla na takové úrovni. Hrajeme ale dobře, formu zatím máme. Snad není moc brzy."

V rámci letní přípravy se Sázava vypraví v sobotu na turnaj v Borotíně, kde narazí na další čtyři soupeře. "Vezmeme s sebou áčko, béčko a dorostence tak, aby se zápasová zátěž rozložila mezi více hráčů," zakončil Pavel Chuchla.

Branky Sázavy: Foltýn, Šmídek, Štěpán, Švec 2. Sázava: Burcev - Kuchler, Chuchla, Říčař, Král - Jelínek, Šmídek, Štěpán, Konečný - Švec, Foltýn. Průběžně střídali Mařinec, Švehla. Trenér Pavel Chuchla.

Zdroj: http://www.svoboda.info/sport/fotbal/svou-vybornou-letni-formu-sazavsti-potvrdili-i-v-sobotu-proti-cafc-praha.html