Sázava B - Kutná Hora B 1:0(1:0)

13.09.2014 17:00

Branka: vlastní.

Rozhodčí: Fencl - Kocourek, Zoufalý. ŽK: 0/1. Diváků: 70.

Sázava B: J. Hrbek - Sedláček, Mařinec, Štech, Švehla, Knotek, Šmídek, Dušek, Skála, P. Hrbek, Svoboda. Střídali: Bartoš, Nepraš.

K. Hora B: Stoupa - O. Nedvěd, Černý, Kudláček, Vodička, F. Nedvěd, Michálek, B. Pospíšil, Kopecký, Šesták, T. Pospíšil. Střídali: Pudil, Kokeš, Hulman.

Trenér Jirka Kratochvíl v domácím zápase proti kutnohorské rezervě držel trend s posledního domácího zápasu a poslal do základní jedenáctky většinu mladších fotbalistů, posílenou o motor A týmu, kapitána Filipa Šmídka. Protože v neděli odletěl na dovolenou a bude v následujících dvou zápasech A týmu chybět, povolil mu trenér Chuchla zápas za béčko. Jeho přítomnost na hřišti byla znát a svým pohybem dokázal založit spoustu akcí a současně přerušit spoustu útoků soupeře.

V zápase byli domácí lepším týmem a celý zápas udávali tempo hry. Z mnoha závarů před brankou doklepl do prázdné branky právě Filip Šmídek a do kabiny šla Sázava s jednobrankovým vedením.

Ve druhém poločase se hra trochu vyrovnala, ale soupeř si vyslovenou šanci nevytvořil. Naopak domácí hrozili nebezpečnými brejky, které většinou táhl Standa Svoboda. 15 minut před koncem se dohry zapojil teprve 16 letý David Bartoš a prezentoval se velmi dobrým výkonem. Vytvořil si několik brankových příležitostí a rozhodně ukázal zajímavý potenciál.  Spolehlivý výkon podal v brance Jirka Hrbek.