Poříčí n./Sáz. - Sázava 3:3(3:3)

28.02.2015 15:00

Bukovany - Fotbalisté Sázavy sehráli generálku na jarní mistrovská utkání proti celku Poříčan.

"Jednalo se o utkání na přírodní trávě, což je pro nás dobře. První mistrovské utkání v Kunicích totiž budeme hrát nejspíše také na přírodním povrchu," uvedl hrající trenér Sázavy Pavel Chuchla a navázal: "Byli jsme v hodně kombinované sestavě. Chyběli nám čtyři nemocní hráči. Bohužel si Suchdol stáhl zpět, díky zranění Špičáka, útočníka Petra Janovského. Ten s námi pracoval celou zimu, byl by nám obrovsky prospěšný, ale jsme bohužel bez něj. Takové je ale realita, snad není všem dnům konec a třeba k nám ještě příjde," litoval Chuchla.

Diváci sledovali v prvním poločase zajímavou přestřelku: "Zápas byl jako na houpačce. Jedna nula jsme vedli, pak tři jedna prohrávali. Bylo to takové rozhárané. Za stavu tři dva jsem ještě navíc nedal penaltu," sypal si Chuchla popel na hlavu.

"Ve druhé půli jsme měli malinko více sil na hřišti. Měli jsme i příležitosti, ale nic jsme nedotáhli. I soupeř měl šance, ale nedal. Nakonec jsme se rozešli smírně. Zase tak špatné to z naší strany nebylo. Uvidíme, co předvedeme za týden. Čeká nás velice těžký zápas v Kunicích, které hrají dobrý fotbal," uzavřel.

Branky Sázavy: Jan Jelínek, Foltýn, Švec.

Sázava: Burcev (30. Jiří Hrbek) - Srba, Sedláček, Chuchla, Marek Chrpa - Jan Jelínek, Pavel Jelínek, Konečný, Martin Chrpa - Švec, Foltýn.

Střídali: Skála, Danko.

Trenér: Pavel Chuchla.

Zdroj:http://www.svoboda.info/sport/fotbal/trener-sazavy-chuchla-prisel-o-utocnika-janovskeho-dalsi-hraci-jsou-nemocni.html

Bukovany – Fotbalisté Poříčí nad Sázavou remizovali na přírodní trávě v Bukovanech v generálce na mistrovské boje v I. A třídě se Sázavou, která hraje druhou skupinu B, když všech šest gólů padlo již v prvním poločase.

V prvním poločase se hrál živý fotbal s několika šancemi a šesti góly. Skóre otevřel sázavský Jelínek, jenž po brejku a střele Švece vyražené Kumštou, dorazil míč do sítě. Vzápětí ale vyrovnal O. Páv, po pasu J. Stibůrka a přihrávce Havlíčka. Netrvalo dlouho, O. Páv obral o míč brankáře Burceva a pohodlně otočil stav na 2:1. Útočný fotbal pokračoval. Kumšta vyrazil střelu Švece, aby po půlhodině hry Trpišovský po kolmici Havlíčka zvýšil po sóle na 3:1. Závěr poločasu ale patřil Sázavským. Nejprve se Foltýn dostal k odraženému míči a nedal brankáři Poříčí šanci. Kumšta následně chytil sólo Švecovi i penaltu Chuchlovi, když míč vyrazil do tyče. Hosté se nakonec do konce poločasu dočkali vyrovnání, když po brejku, ještě Kumšta vyrazil střelu Chrpy, ale na dorážku Švece již nestačil.

Po přestávce gólové manévry ustaly. V úvodu měla více ze hry Sázava, ale obrana Poříčí i se štěstím ataky ustála. Poté se hra srovnala a nebezpečnější bylo Poříčí, ale Trpišovského sólo a střela Maršouna skončily nad brankou a lob Pohorského na břevně. A když na druhé straně Kumšta střelu z malého vápna vyrazil a z dorážky míč orazítkoval tyč, skočil zápas nerozhodně.

„Pokud se někdo přišel na zápas podívat, tak se mu hlavně první poločas musel líbit. Viděl šest gólů a dost šancí. Po přestávce už hra upadla do průměru. Nám pomohl příchod Petra Havlíčka a góly dali oba útočníci. Horší to bylo s obrannou činností, s dírami jako v ementálu, bysme asi v prvním jarním mistrovském zápase ve Všenorech neuspěli. Martin Kumšta v brance čaroval a jen díky němu jsme neprohráli," dodal po utkání trenér Poříčí Pavel Šimáček.

Zdroj:http://benesovsky.denik.cz/fotbal_region/vsech-sest-golu-padlo-uz-v-prvnim-polocase-20150228.html

Bukovany – Utkání s Poříčí sehráli v Bukovanech v sobotu odpoledne fotbalisté Sázavy. Byla to zároveň jejich generálka na jarní část I. A třídy.

Ilustrační foto.Autor: Deník/ Michal Pavlík

Velké plus viděl trenér Sázavy Pavel Chuchla v povrchu, na kterém se uskutečnilo utkání: „Hráli jsme na přírodním hřišti, což nám přišlo vhod, protože naše první mistrovské utkání v Kunicích by se mělo hrát také na trávě."

První poločas byl jako na houpačce. „Začátek utkání byl hodně hektický. Rychle jsme vedli, ale za pár minut jsme jedna-tři prohrávali. Naštěstí se nám podařilo do poločasu srovnat. Navíc jsem ještě pro jistotu za stavu dva-tři neproměnil penaltu," uvedl s nadsázkou Chuchla a navázal: „Druhá půle už byla klidnější. Měli jsme více ze hry, bylo to i tím, že jsme měli o něco více sil. Neproměnili jsme ale bohužel naše šance. Ani Poříčí se už ale nedokázalo gólově prosadit. Remíze je tak spravedlivá."

Sázavu trápí marodka. „Hráli jsme v kombinované sestavě. Máme hodně zraněných hráčů. Do toho nám stáhli zpět do Suchdola Janovského, se kterým jsme počítali, že bude hrát u nás. Bohužel se Suchdolu zranil útočník Špičák, a tak si Janovského vzali zpět," pokrčil rameny sázavský kouč.

Zdroj:http://kutnohorsky.denik.cz/fotbal_region/petr-janovsky-v-sazave-pusobit-nebude-20150303.html