Poděbrady - Sázava 2:1(2:0)

28.09.2013 16:30

Poděbrady – Sázavští fotbalisté opět neuspěli na půdě soupeře. Po nepovedeném výkonu odjeli z Poděbrad s prázdnou.

Poděbrady – Sázava 2:1 (2:0)

„Chtěli jsme se díky výhře v zápase dostat do klidnějšího středu tabulky, ale bohužel se to nepovedlo. Prohráli jsme ale zaslouženě, nehrajeme dobře. Spousta hráčů nemá formu,“ podotkl trenér Sázavy Pavel Chuchla.

„Zápas jsme začali dobře. Dvacet minut jsme soupeře napadali, ale nevytvořili jsme si vyloženou příležitost. Následně jsme inkasovali ze střely z přímého kopu z pětadvaceti metrů, která šla přímo na našeho gólmana. Ten ji ovšem propustil za svá záda,“ kroutil Chuchla hlavou a navázal: „Do konce poločasu jsme měli platonický tlak. Na konci poločasu se ale domácí po rohovém kopu prosadili znovu,“ mrzelo jej.

„Ve druhém poločase jsme se chtěli trošku zvednout, ale nedařilo se. V 60. minutě jsem byl po druhé žluté kartě vyloučen, což je moje chyba,“ přiznal Chuchla. „Následně jsme hráli na tři obránce a riskovali. Po pěkné akci šel sám na bránu Švec a snížil. Zkusili jsme tlak, měli jsme stoprocentní šanci, ale střelu Hlaváčka zablokovali. Hraje špatně a v těchto zápasech si zasloužíme prohrávat,“ uvedl Chuchla.

ČK: Chuchla (S)

Branka Sázavy: Švec.

Sázava: Burcev – Mařinec, Chuchla, Říčař, Král – Jelínek, Konečný, Šmídek, Foltýn – Švec, Tesařík (78. Hlaváček). Trenér Pavel Chuchla.

Zdroj: http://www.svoboda.info/sport/fotbal/sazavsti-fotbaliste-v-podebradech-neuspeli-cervenou-kartu-uvidel-pavel-chuchla.html

Poděbrady – Jednou jsi dole a jednou nahoře. Tak si musí připadat fotbalisté Sázavy, kteří opět prohráli na hřišti soupeře. V sobotním zápase I. A třídy padli na hřišti Poděbrad po výsledku 1:2. „Příčinou porážky je naše špatná hra," řekl na rovinu sázavský trenér Pavel Chuchla, „Nic jiného. Děláme chyby, po kterých inkasujeme první branky v utkání, což nás hodně sráží dolů a ve zbytku zápasu se nám přestává dařit." Přitom začátek utkání si Chuchla pochvaloval: „První dvacet minut zápasu jsme odehráli dobře. Měli jsme převahu, presovali jsme a soupeři odebírali míče. Domácí měli s naší hrou problémy. Navíc nemají formu, což vyplývá z jejich postavení v tabulce. Po dvaceti minutách se soupeř dostal za půlku, kopal trestný kop, míč letěl doprostřed brány a byl z toho gól. Naše mužstvo znervóznělo. Navíc sportovní formu nemáme od začátku soutěže. Měli jsme problémy dostat se do kombinace a zaútočit." Na konci poločasu inkasovali Sázavští podruhé. Tentokrát po rohovém kopu. „Ve druhé půli jsme chtěli zápas zlomit," popisoval zápas trenér hostí a pokračoval: „Měli jsme nějaký tlak, ale byl hodně platonický. Nic, co by stálo za řeč. Poté mě rozhodčí po dvou žlutých kartách vyloučil, takže jsme hráli na tři obránce. Podařilo se nám dát branku po vydařené akci středem hřiště. Ještě jsme mohli vyrovnat, ale jak říkám, náš výkon nebyl dobrý. Hodně se naše výkonnost mění. Jednou zahrajeme dobře a jednou špatně."

Čtěte více na: http://kutnohorsky.denik.cz/fotbal_region/vykony-jako-na-houpacce-sazavsti-prohrali-v-podebradech-20130929.html