Paběnice - Sázava B 1:2(1:1)np

20.09.2014 16:30

Sestava: Štěpánek – Štech, Skála, Schneider, Sedláček – Dušek (80. Rezek), Nepraš (60. Hrbek P.), Švehla, Srba – Svoboda (60. Novák), Fantys ( 82. Haláček)

Branka: Fantys

Sázavské béčko hrálo v týdnu dohrávku na hřišti Paběnic. Trenér Kratochvíl opět disponoval s dostatečným počtem hráčů a na hře to bylo znát. Navíc je posílil s A týmu Martin Srba. I přesto, že jsme opět zaspali úvod (že by špatná rozcvička??) a prohrávali již v 5.minutě 1:0, hráli jsme kombinační fotbal s dobrým pohybem a soupeře jsme drželi celý první poločas v dostatečné vzdálenosti od Honzy Štěpánka. Aktivní hra se vyplatila, v 38. minutě sázavští vyrovnali po velmi pěkné kombinaci Martina Srby a Adama Fantyse. Druhý jmenovaný pěknou přízemní střelou k tyči vyrovnal.

Druhý poločas nás domácí zatlačili a postupně nám začali docházet síly. Evidentně mají někteří hráči stále a opakovaně problém ze systematickým tréninkem. Trenér postupně pustil do hry všechny náhradníky a i to pomohlo k udržení vyrovnaného stavu. Podruhé jsme si vyzkoušeli pokutové kopy a podruhé jsme byli úspěšní. Honza Štěpánek chytil 3 a našimi úspěšnými střelci byli Sedláček, Srba, Rezek a tu rozhodující proměnil chladnokrevně do šibenice Fanda Skála.