Luštěnice - Sázava 1:1(1:0)

11.10.2014 16:00

Luštěnice - V dalším kole I. A třídy - skupina B fotbalisté Sázavy zavítali na hřiště v Luštěnicích. Nakonec brali jeden bod za remízu 1:1 a trenér Pavel Chuchla svůj tým pochválil:

Luštěnice - Sázava 1:1 (1:0)

Za utkání v Luštěnicích trenér Kavalieru Sázava Pavel Chuchla svůj tým chválil."Odevzdal kvalitní výkon, kromě prvních dvaceti minut, kdy jsme byli trochu zakřiknutí," začal hodnotit zápas. Hosté inkasovali po dlouhém nákopu domácích."Na to jsem upozorňoval, Luštěnice tak hrají. V útoku tam mají dva silné a vysoké kluky," upozornil kouč a pokračoval: "Od té doby jsme ale byli jasně lepší, kombinovali jsme, i když bez větších šancí."

Ve 35. minutě se situace hostů zkomplikovala vyloučením právě hrajícího trenéra. "Ve druhé půli jsme byli hodně nebezpeční, měli jsme tři, čtyři šance a poměrně brzy vyrovali," řekl k druhému poločasu trenér a navázal: "Deset minut před koncem jsme dávali míč do prázdné brány, jejich hráč to vyrazil rukou ven, ale penalta se nepískala."Právě s výkonem rozhodčích byl kouč hodně nespokojený. "Červená karta byla nesmyslná, kopalo se na nás mnoho standardek, pískalo se hodně útočných faulů, které nebyly. Dostali jsme mnoho žlutých karet, jasná penalta se nepískala," shrnul a dodal:"Jsem spokojený s výkonem týmu, který pracoval velmi dobře."

Pavel Chuchla chválil i brankáře. "Měl tam dvě, tři situace, které na konci prvního poločase neskutečně zachránil, snad z malého vápna chytil šanci nohou," dodal a uzavřel: "Vezeme jeden bod a jsme spokojení, nebyl to pro nás jednoduchý zápas."

Zdroj:http://www.svoboda.info/sport/fotbal/sazavsti-vydolovali-na-lustenickem-hristi-bod-prisli-o-vylouceneho-trenera.html

Luštěnice – V 10. kole I. A třídy zavítali fotbalisté Sázavy do Luštěnic, kde vybojovali remízu 1:1, ačkoliv mohli vyhrát. To by však musel sudí písknout pokutový kop.

„Průběh utkání se mi nelíbil. Ne z toho důvodu, že by naši kluci hráli špatně, ale výkon sudího se mi nezamlouval, zlobil se hrající trenér Sázavy Pavel Chuchla a hodnotil průběh střetnutí: „Od začátku utkání jsme byli pod tlakem pěti nebo šesti standardek, které jsme v klidu ubránili, ale po čtvrt hodině hry nám propadl křížný balon přes střed obrany. To domácí hrají neustále, protože mají vepředu dva mohutné hráče, kteří umí hlavičkovat a podržet balon. Soupeř rázem vedl jedna-nula."

Zbytek první půle i celého zápasu ovlivnilo vyloučení Chuchly. „Poté jsme začali hrát velmi dobře, ale na můj vkus jsme byli příliš sterilní. Měli jsme převahu, ale některé kombinační akce jsme mohli zahrát přesněji. Zejména kolem velkého vápna. Deset minut před přestávkou mě rozhodčí po druhé žluté kartě vyloučil. To nemá smysl komentovat. Do přestávky jsme přežili, jednou nás fantasticky podržel brankář Burcev," chválil vyloučený trenér.

„Do druhé půle jsme šli s tím, že bychom rádi s výsledkem něco udělali, ačkoliv jsme hráli v deseti," řekl Chuchla a navázal: „Poměrně brzo vyrovnal na jedna-jedna Král. Hráli jsme zezadu a na brejky, což se nám dařilo. Měli jsme čtyři dobré příležitosti, něco chytil brankář a něco jsme zahodili. Deset minut před koncem jsme utekli, dali jsme míč před prázdnou bránu, vystřelili jsme, ale domácí hráč chytil míč na čáře rukou. Penalta se nepískala. Zápas tedy skončil remízou."

I tak panuje v Sázavě s bodem spokojenost. „Objektivně musím říct, že i domácí měli ve druhé půli tři velké šance po nákopech. Znovu nás však podržel brankář. S bodem z venku jsem spokojený, ale po férovějším průběhu jsme klidně mohli vyhrát," dodal Chuchla.

Zdroj:http://kutnohorsky.denik.cz/fotbal_region/sazava-svuj-boj-s-rozhodcim-zvladla-odvezla-si-alespon-bod-20141015.html