Kolovraty - Sázava 1:2(1:1)

15.02.2015 14:00

Horní Měcholupy - Na umělé trávě v Horních Měcholupech sehráli fotbalisté Kavalieru Sázava přípravné utkání s předposledním celkem podzimní tabulky pražského přeboru - Sokolem Kolovraty.

Kolovraty - Sázava 1:2 (1:1)

"V první půli jsme nehráli žádný extra fotbal, spíše naopak," přiznal sázavský trenérPavel Chuchla. "V pátek byl fotbalový ples, tak byli chlapci vlažní, pasivní. Moc se mi to nelíbilo, bylo tam hodně ztrát. Soupeř byl lepší a nebezpečnější," upřesnil a pokračoval: "Sice jsme nebyli pod soustavným tlakem, ale více šancí měli domácí a zaslouženě šli do vedení. Poztráceli jsme poměrně dost míčů." Sázavští se ještě před přestávkou dočkali vyrovnání. "Po rychlé kombinaci u vápna až do brány," uvedl ke gólové situaci kouč.

Ve druhé půli se hra hostů přece jen zlepšila. "Trochu jsme se do toho dostali, soupeř už moc neútočil. Měli jsme poměrně hodně šancí, nastřelili břevna. Vítězství jsme na svou stranu strhli asi deset minut před koncem. Hra byla o něco lepší, ale nebylo to nic zvláštního. Výkon ani zápas to dobrý moc nebyl, utkání bylo mdlé," uzavřel Pavel Chuchla.

Branky Sázavy: Šmídek, Marek. Sázava: Burcev - J. Jelínek, Chuchla, Říčař, Srba - P. Jelínek, Šmídek, Konečný, Martin Chrpa - Švec, Janovský. Průběžně střídali: Marek, Dušek, Marek Chrpa, Foltýn. Trenér: Pavel Chuchla

Zdroj:http://www.svoboda.info/sport/fotbal/zapas-sazavy-zrejme-poznamenaly-dozvuky-patecniho-fotbaloveho-plesu.html