29.03.2014 16:00

Kaňk – Sázava B  5:3 (2:1)

Branky : Svoboda, vlastní, Haláček

Štěpánek – Sedláček, Schneider, Skála, Haláček – Rais, Švehla, Dytrich, Nepraš (60. Albrecht), Dušek – Svoboda

Sázava přijela na hřiště Kaňku ze stejnou taktikou i rozestavením jako v prvním jarním kole s Tupadly. Úvod zápasu hostům vyšel, pečlivě dodržovali taktiku, dobře vyplňovali prostor a hrozili z rychlých brejků. Z jednoho takového se prosadil zkušený kanonýr Standa Svoboda.  Rychlý gól sázavské uspokojil a vlažným přístupem umožnili domácím převzít hru. Hra byla v této pasáži velmi nepřesná a i přesto, že vyrovnávací branka padla spíše náhodně a díky velmi nerovnému terénu, domácí měli ještě několik slibných akcí, z nichž jednu těsně před přestávkou proměnili.

Začátek druhého poločasu Sázavě nevyšel. Po zbytečném faulu na hranici velkého vápna inkasovali třetí gól a vzápětí inkasovali po čtvrté. Opět po špatné rozehrávce uprostřed hřiště. Poté sázavští přešli ke klasickému rozestavení 4-4-2 a hra se zlepšila. Domácím docházeli síly a Sázava se tlačila k jejich brance. Odměnou byly kontaktní góly a snížení na 4:3. Závěrečný tlak, ale nepřinesl vyrovnání, naopak do otevřené obrany inkasovali hosté po páté. Trenér Kratochvíl hráčům poděkoval za bojovnost a za to, že to nevzdali, ale s výkonem vůbec spokojený nebyl. Nejlepším hráčem hostů byl označen dorostenec Ondra Dušek.