Jesenice - Sázava 2:2(1:1)

16.11.2013 13:30

Jesenice – Fotbalisté Sázavy uzavřeli podzimní část sezóny I. A třídy sk. A remízou na půdě Jesenice.

Jesenice – Sázava 2:2 (1:1)

„Potřebovali jsme získat nějaký bodík, nejlépe pak tři. Vyhrát se nám ale nepovedlo,“ uvedl trenér Sázavy Pavel Chuchla a pokračoval: „Začátek jsme měli dobrý. Vytvořili jsme si tlak, ale šance jsme nedali. Dařilo se nám napadat soupeře,“popisoval.

„Následně se hra vyrovnala. My jsme inkasovali první brankou střelou z přímého kopu z velké vzdálenosti. Střelec to ale trefil levou nohou parádně o tyčku do brány. To nám nepomohlo. Poté jsme ale dokázali vyrovnat krásnou střelou z dálky,“ rekapituloval Pavel Chuchla dění prvního dějství.

„Branka do šatny nás povzbudila. Deset minut po poločase jsme přidali druhou branku, kdy Švec hezky zakončil svoje sólo. Opět jsme ale inkasovali asi tři minuty po vedoucí brance ze standardky. Byla to zbytečná branka,“ mrzelo Chuchlu. „Byli jsme pod tlakem, my jsme ale silou vůle výsledek ubránili. Bod je v naší situaci dobrý. Myslím si, že soupeř měl úroveň. Bod bereme,“ uzavřel Pavel Chuchla.

Branky Sázavy: Kuchler, Švec.

Sázava: Burcev – Kuchler, Mařinec, Říčař, Král – Jelínek, Šmídek, Konečký, Konopiský – Švec, Foltýn (46. Tesařík). Trenér Pavel Chuchla.