Přátelák Sázava B - Rataje n./Sáz. 0:3(0:2)

10.08.2014 16:00

Sázava B – Rataje 0:3 (0:2)

Sestava:

Štěpánek – Štech, Rezek, Skála , Schneider – Dušek, Dytrich, Švehla, Sedláček – Hrbek, Knotek. Střídali  Kadlec, Haláček, Nepraš

První přípravný zápas se B týmu Sázavy nepovedl. Proti nováčkovi třetí třídy , Ratajům, zvolili domácí tempo, jako při utkání starých gard a hostům to vyhovovalo. Postavili se do obranného bloku a spoléhali se v útoku na stále rychlého Hoštu , který se v zápase třikrát prosadil, když vždy běžel na brankáře Štěpánka osamocen. Na hráčích Sázavy byla vidět únava a nerozehranost buď ze sobotní náročné oslavy a nebo proto, že někteří již pár let v podstatě netrénují a nevšimli si, že jim již není 20 ani 30 let. Hosté se snažili, více bojovali a dobře zachytal i nestárnoucí Ivan Koldcziter, hostující v dresu Rataj. Výhra byla zasloužená.

Další přípravné utkání sázavského béčka se hraje v sobotu od 17:00 s Horními Krůty.