Dobrovice B - Sázava 4:1(1:1)

03.11.2013 14:00

Dobrovice – Fotbalisté Sázavy v dalším kole I. A třídy sk. B neuspěli v souboji s rezervou FK Dobrovice.

Dobrovice B – Sázava 4:1 (1:1)

„První poločas se nám povedl, odehráli jsme jej dobře,“ chválil svoje svěřence trenér Sázavy Pavel Chuchla a pokračoval: „Domácí jsme k ničemu nepustili a ujali se vedení. Půl hodiny první půlky jsme domácím byli hodně vyrovnaným soupeřem. Udrželi jsme balón ve středu hřiště a podnikali jsme nebezpečné brejky. Ke konci poločasu jsme se dostali pod tlak. Pět minut před koncem půle jsme inkasovali střelou ze střední vzdálenosti branku,“ popisoval Chuchla.

„Druhý poločas s týmem posíleným o hráče A-mužstva byl hodně náročný,“ připomněl Chuchla a navázal: „Na začátku jsme mohli jít po brejku do vedení, ovšem Švec na míč nedosáhl. Poté jsme dostali z rohu triviální branku. Tím se zápas zlomil, my už jsme neměli na odpověď. Za pár minut jsme navíc opět inkasovali a bylo rozhodnuto. Domácí vyhráli zaslouženě. Výsledek ale mohl být pro nás daleko lepší,“ uzavřel.

Branka Sázavy: 15. Švec.

Sázava: Burcev – Mařinec, Šmídek, Říčař, Král – Jelínek, Foltýn (75. Marek), Konečný, Kuchler – Švec, Tesařík (65. Konopiský). Trenér Pavel Chuchla.

Zdroj: http://www.svoboda.info/sport/fotbal/fotbaliste-sazavy-proti-rezerve-dobrovice-na-body-nedosahli.html

Dobrovice – Fotbalová I. A třída měla o víkendu na programu 13. kolo. V jeho rámci zavítali fotbalisté Sázavy na hřiště Dobrovic. Šlo o souboj pátého týmu s devátým, přičemž lepší postavení v tabulce měli domácí. „První poločas se nám docela podařil. Hráli jsme dobrý fotbal s mužstvem, které je velmi kvalitní, zvláště v domácím prostředí, kdy je posíleno hráči z A-týmu. To, že jsme očekávali těžké utkání, se nám potvrdilo," zahájil hodnocení utkání trenér Sázavy Pavel Chuchla. Sázavě se ale vstup do utkání vydařil nad očekávání. „Nicméně jsme do zápasu vstoupili dobře. Dali jsme po pěkné akci v patnácté minutě první branku. Dařila se nám i mezihra a bylo vidět velké nasazení hráčů," popsal úvod zápasu sázavský trenér a pokračoval: „Bohužel jsme asi šest minut před koncem prvního poločasu inkasovali z dalekonosné střely k tyči, a tak se šlo do kabin za stavu 1:1, což pro nás byla škoda, protože kdybychom udrželi do poločasu vedení, tak by se nám poté daleko lépe dýchalo." Druhý poločas rozhodla druhá branka Dobrovic. „Do druhé poloviny jsme vstoupili s tím, že chceme tvořit hru a hrát dobře dozadu. Měli jsme v úvodu i dobrou šanci, kdy po centru ze strany promáchl míč Švec. Poté jsme podruhé v utkání inkasovali, když nám vstřelil branku úplně nepokrytý hráč po rohovém kopu, což by se nemělo stávat. Od té doby už to pro nás bylo velmi složité, navíc jsme během pár minut inkasovali znovu. Poté už se zápas dohrával. Nakonec jsme tedy dostali ještě jednu branku v poslední minutě, ale od stavu dva jednu už bylo asi nad naše síly něco s výsledkem udělat," uzavřel Chuchla.

Čtěte více na: http://kutnohorsky.denik.cz/fotbal_region/sazava-bojovala-druha-branka-domacich-ale-zlomila-jeji-snahu-20131104.html