Dlouhá Lhota - Sázava 3:0(2:0)

25.10.2014 10:15

Dlouhá Lhota - Po třech zápasech, ve kterých fotbalisté Kavalieru Sázava neprohráli, v sobotu před obědem podlehli v utkání 12. kola I. A třídy - skupina B na hřišti FK Dlouhá Lhota.

Dlouhá Lhota - Sázava 3:0 (2:0)

"Udělali jsme si hezký ranní výlet do mlhy," konstatoval ironicky trenér Kavalieru Sázava Pavel Chuchla. "Po předchozích výsledcích byli naši chlapci ukrutně nahoře,"dodal. Utkání se po předchozích deštích hrálo na těžkém terénu. "Našich chlapcům míče utekly a nebo ho nahráli přímo soupeři," uvedl kouč a pokračoval: "Po patnácti minutách jsme Dlouhou Lhotu dostali krásně nahoru, do poločasu inkasovali dvě branky." Svou příležitost v prvním půli měli i hosté. "Do prázdné brány ze dvou metrů jsme jí neproměnili," poznamenal Pavel Chuchla a navázal: "Hru jsme si úplně rozbili, kvalitního soupeře jsme posadili na koně."

Do druhého poločasu Sázavští šli především s defenzivní taktikou. "Abychom neinkasovali nějak moc, protože jsme byli v rozpoložení, kdy nám nešlo nic," pokrčil rameny kouč. "Po přestávce jsme to chtěli zkusit, ale hlavně jsme nechtěli dostat hodně gólů," zopakoval nakonec.

Zdroj:http://www.svoboda.info/sport/fotbal/na-blativem-hristi-ve-dlouhe-lhote-fotbalistum-sazavy-neslo-vubec-nic.html

Dlouhá Lhota – Fotbalisté Sázavy zavítali v rámci 12. kola I. A třídy skupiny B do Dlouhé Lhoty. Sázavští nepoznali tři kola hořkost porážky, ale jejich série v Dlouhé Lhotě v sobotu skončila.

„Podali jsme hodně slabý výkon. Nebyli jsme správně nažhavení. Začátek zápasu nám hodně utekl. Sice to vypadalo, že bychom mohli hrát celkem slušný fotbal, ale následně jsme poztráceli úplně zbytečně míče a to soupeř, který má velkou kvalitu, potrestal a dostal se do hry. Inkasovali jsme hned dvakrát od Radka Mináře, na kterého jsme se speciálně připravovali. Do zápasu jsme se pak už vůbec nedostali. Prohráli jsme snad všechny souboje, což na bahnitém terénu byl velký problém," hlesl sázavský kouč Pavel Chuchla a navázal: „Rychlý přístup k hráčům a souboje, to byly dva faktory, které byly v zápase stěžejní. Bohužel, v obou jsme za soupeřem zaostali. Nemohli jsme tudíž pomýšlet na nějaký lepší výsledek."

Někteří hráči Sázavy čekali, že vítězství přijde samo. „Velký vliv na výkon hráčů měly naše předchozí výsledky. Ty jsme měli výborné, a to nám v Dlouhé Lhotě uškodilo. Hráči jako by měli pocit, že nad nás není. Koncentrace čtyř, pěti hráčů, kteří jsou k pocitu blahosklonnosti náchylní, samozřejmě opadla, a to bylo na naší hře znát."