Chotusice - Sázava B 3:2(1:0)np

25.10.2014 14:30

Branky: Král 2.

Sázava B: J. Hrbek - Sedláček, Dytrich, Švehla, Nepraš, Marek Chrpa, Svoboda, Skála, Martin Chrpa, Novák, Rezek. Střídali Král, Haláček, Dušek, Knotek.

Sázava B zavítala do Chotusic a posilněna hráči A týmu, kteří přijeli z dopoledního zápasu z Dlouhé Lhoty, se očekávalo vítězství. Trenér Kratochvíl vsadil v prvním poločase na osvědčenou sestavu z 90 let a průběh i výsledek tomu odpovídal. V poločasové přestávce trenér udělal několik změn, na hřiště přišlo mládí a hra se změnila.  Vše nasvědčovalo tomu, že si Sázava odveze 3 body, ale posledních 10 minut se nepochopitelně dostala pod tlak a výsledkem byla srovnávací branka. Penalty jsou vždy trochu loterie a jak měla před tím Sázava štěstí, tak tentokrát tahala za kratší konec a domů si vezla pouze bod. Každopádně výsledky B týmu vykazují postupné zlepšení a proto se dá další kolo očekávat v domácím zápase vítězství.