Chocerady - Sázava 2:3(2:0)

26.10.2014 14:00

Branky: Chuchla 2x p.k., Kyselka

Štěpánek – Rais, David, Rezek, Tichý – Haláček, Nepraš, Švehla, Procházka – Svoboda, Chuchla     střídali : Míšek, Sadílek, Dyškant, Kyselka

Komentář:

Stará garda Sázavy zavítala do nedalekých Chocerad a z mnoha důvodů je tento zápas vnímán jako top derby. Ani letos tomu nebylo jinak, jednak proto, že obě mužstva se sešli v té nejsilnější možné sestavě a jednak proto, že získané body z tohoto utkání ovlivní konečné pořadí na stupních vítězů. Letošní podzimní utkání ještě okořenila účast hráčů A týmu Sázavy, jmenovitě Jardy Říčaře v dresu domácích a Pavla Chuchly v dresu Sázavy. Divácká kulisa byla výborná, cca 50 diváků a zápas měl od samotného začátku náboj.

V prvním poločase byli domácí lepším týmem a Sázava hledala optimální sestavu. Výsledkem bylo poločasové vedení Chocerad 2:0. A to ještě Jarda Říčař neproměnil penaltu, kterou Honza Štěpánek bravurně zlikvidoval. Do druhého poločasu nastoupila Sázava v konsolidované sestavě a s odhodláním výsledek zápasu otočit. Přitvrdila hru, přidala pohyb a Chocerady nestíhaly. Výsledkem byl soustavný tlak, 2 penalty, které zkušeně proměnil Pavel Chuchla a rozdílová branka Martina Kyselky. Je na místě zmínit, že útočné duo Svoboda – Chuchla mělo ještě několik velmi slibných akcí, které ovšem (zřejmě z důvodu nesehranosti) neproměnili. Každopádně Sázava po velmi dobrém a bojovném výkonu získala zaslouženě 3 body.

15.11. od 14:00 sehraje garda odložené utkání se Stříbrnou Skalicí a pokud i v tomto utkání zvítězí stupně vítězů jsou NAŠE!!