Červené Pečky - Sázava 1:4(0:2)

30.05.2015 17:00

 

Červené Pečky – Fotbalisté Červených Peček přivítali v dalším kole I. A třídy sk. B celek z Kutnohorska – Kavalier Sázava. Domácí se chtěli případným ziskem tří bodů odlepit z posledního místa tabulky, ovšem výborně hrající Sázava jim to nedovolila.

Červené Pečky – Sázava 1:4 (0:2)

Kdyby hosté během úvodních patnácti minut čtyřikrát skórovali, nikdo by se nemohl divit. Povedlo se to pouze Švecovi, který si v sedmé minutě pohrál s domácí obranou a míč s lehkým dotykem pravé tyče procpal do brány – 0:1. Další šanci připravil Švecovi po půlhodině hry Chuchla, jenž po standardní situaci vracel balón od brankové čáry na útočníka Sázavy. Ten z hranice malého vápna trefil pouze tyč! Domácí se k zakončení v první půli dostali pouze jednou, když Svobodovu střelu kryl gólman Hrbek. Na druhé straně se pak moc nevyznamenal brankář Cihlář, jehož zaskočil ranou z přímého kopu ze třiceti metrů Chuchla – 0:2.

Pokud si domácí o poločasové přestávce v kabině říkali něco o možném zdramatizování výsledku, po čtyřech minutách druhého dějství bylo rozhodnuto. Nejprve hosté skórovali Srbou z pokutového kopu. Ve 49. minutě pak po brejku vybídl Foltýn ke skórování do prázdné brány Švece – 0:4. V 68. minutě pak Sázavští nastřelili ještě tyč. Domácí se nakonec dočkali čestného úspěchu. Čtyři minuty před koncem ze z hranice velkého vápna trefil Kulhánek.

Trenér Sázavy Pavel Chuchla byl po vítězném utkání spokojený: „Dařilo se nám od prvních minut. Na hřišti jsme byli lepší,“ uvedl Chuchla a navázal: „Červené Pečky jsou v těžké situaci, takže jejich psychika je složitější. Navíc je to mužstvo poskládané z mladých hráčů,“ připomněl.

„My jsme podali dobrý výkon. Měli jsme hodně šancí a dali jsme čtyři branky. Kombinace nám dnes nevázla. Kombinovali jsme, byli jsme na míči. V zápase jsme si zasloužili vyhrát,“ uzavřel Pavel Chuchla.

Zdroj:http://www.svoboda.info/sport/fotbal/sazavsti-fotbaliste-vyloupili-cervene-pecky-domaci-jsou-tak-stale-posledni.html

 

Červené Pečky – Fotbalisté Sázavy si v sobotu dokráčeli pro další tři body v I. A třídě. Na hřišti v Červených Pečkách vyhráli jednoznačně 4:1.

„Utkání probíhalo od začátku příznivě. Hru jsme drželi a měli jsme ji pod kontrolou. Celkem rychle jsme se ujali vedení a měli jsme v první půli další dobré tři nebo čtyři šance. Nakonec jsme těsně před koncem první půle dali na dva-nula," popsal první poločas hrající trenér Sázavy Pavel Chuchla.

Jeho svěřenci udeřili i krátce po přestávce. „Ve druhém poločase jsme přidali v prvních osmi minutách další dva góly. Utkání bylo rozhodnuté poměrně brzy," říkal Chuchla a dodal: „Celý zápas jsme si pěkně zahráli a kluci hráli s chutí. Soupeř je mladý, hraje o sestup a byl na tom špatně psychicky. My jsme zvládli zápas v pohodě."

Zdroj:http://kutnohorsky.denik.cz/fotbal_region/sazava-vyhrala-zapas-v-cervenych-peckach-a-skonci-nejhure-treti-20150531.html

 

Červené Pečky – Chtěli se odpoutat z posledního místa tabulky. To se jim však nepodařilo. Fotbalisté Červených Peček prohráli v dalším kole I. A třídy na domácím hřišti se Sázavou 1:4.

„Dnešní utkání jsme nezvládli. Hrubé chyby v defenzivě, bezzubý útok, chyby v rozehrávce, spousta ztrát míčů a malý hlad po gólu. To je naše vizitka v tomto utkání," konstatoval asistent Jan Půža.

„Někteří hráči se ze situace, v které jsme, podělali. Šance na záchranu stále žije, ale pokud máme uspět, musíme se vrátit k výkonům například z Velimi, nebo z Čelákovic," dodal Půža.

Zdroj:http://kolinsky.denik.cz/fotbal_region/puza-nekteri-hraci-se-podelali-20150531.html

 

Fotogalerie

Zdroj: http://kutnohorsky.denik.cz/fotbal_region/sazava-vyhrala-zapas-v-cervenych-peckach-a-skonci-nejhure-treti-20150531.html