Červené Pečky - Sázava 0:4(0:3)

12.10.2013 16:00

Červené Pečky – Sázavští fotbalisté utkání v Červených Pečkách ovládli. Domácímu celku po dobrém výkonu nastříleli čtyři branky.

Červené Pečky – Sázava 0:4 (0:3)

„Ve druhé minutě jsme po rohovém kopu vstřelili branku hlavou. To nás uklidnilo a pomohlo nám to v dalším průběhu utkání,“podotkl trenér Sázavy Pavel Chuchla s tím, že jeho celek vzápětí přidal i druhý gólový zásah: „Poměrně brzy jsme vstřelili i další branku a domácí jsme v prvním poločase jasně přehrávali. Měli jsme další tři stoprocentní příležitosti. Naše hra byla na vysoké úrovni,“ připomněl Chuchla a navázal: „Hráči nabyli po utkání s Dlouhou Lhotou sebevědomí a teď jej prodali v utkání v Červených Pečkách.“

Sázavští podle Pavla Chuchly na hřišti vládli: „Udrželi jsme míč, vyhrávali jsme osobní souboje a trestali jsme chyby soupeře. Po akci z levé strany jsme Králem přidali třetí branku. To utkání rozhodlo,“ řekl Chuchla.

„Druhý poločas už nebyl z naší strany tak kvalitní. Dostali jsme se do tří dobrých brejků, které jsme nedotáhli do konce. Domácí měli dvě šance a nastřelili břevno,“ popisoval trenér Sázavy šance domácích a navázal: „Od šedesáté minuty to ale bylo poklidné utkání a nakonec jsme výsledek upravili po brejku na čtyři nula,“ rekapituloval.

„Z mého pohledu je to cenné vítězství. Jsme v klidnější pozici v tabulce a navíc nás potěšil výkon týmu, který byl dobrý a divákům se musel líbit,“ uzavřel Pavel Chuchla.

Branky Sázavy: Říčař, Švec, Foltýn, Král.

Sázava: Burcev – Mařinec, Šmídek, Ríčař, Král – Jelínek, Konečný, Bárta, Kuchler (84. J. Marek) – Švec (88. M. Danko), Foltýn. Trenér Pavel Chuchla.

Zdroj:http://www.svoboda.info/sport/fotbal/sazava-nepustila-cervene-pecky-do-hry-po-dobrem-vykonu-si-pripisuje-dalsi-tri-body.html

Červené Pečky – V 10. kole fotbalové I. A třídy zavítali fotbalisté Sázavy do Červených Peček, kde v sobotu sehráli povedený zápas a domácí tým porazili jednoznačně 4:0. „Hodnocení je jednoduché," usmíval se trenér Sázavy Pavel Chuchla, „Vstup do utkání se nám vydařil stejně jako celá první půlka, která byla hodně kvalitní." Hned v 2. minutě totiž vstřelili hosté úvodní branku. „Hráči začali produkovat dobrou hru plnou pohybu, nabízení, narážeček a především kolmých přihrávek za obranu. Domácí s tím měli velké problémy. Vytvářeli jsme si dostatek šancí, ale od stavu dva nula jsme některé neproměnili. Trochu jsme měli na lavičce strach, aby se zápas nezvrtnul. Nicméně jsme vedení před poločasem potvrdili krásnou třetí brankou obránce Krále, což zápas rozhodlo," říkal Chuchla. Druhá půlka už nebyla ze sázavského pohledu tak dobrá. „Hráči cítili, že je zápas rozhodnutý a plynulost hry nebyla taková. Utkání jsme v klidu dohráli a výsledek jsme potvrdili čtvrtou brankou. Jsme rádi, že jsme zvítězili ve dvou utkáních po sobě. V tabulce jsme se posunuli do klidnějších vod," dodal Pavel Chuchla.

Čtěte více na: http://kutnohorsky.denik.cz/fotbal_region/sazava-se-dostala-do-klidneho-stredu-tabulky-20131014.html