ČAFC Praha - Sázava 2:1(0:1)

07.02.2015 11:00

Praha - Fotbalisté Kavalieru Sázava sehráli v sobotu přípravné utkání proti ČAFC Praha, osmému týmu podzimní tabulky pražského přeboru. I přes prohru 2:1 vyslovil trenér Pavel Chuchla spokojenost.

ČAFC Praha - Sázava 2:1 (0:1)

Výkon týmu trenéra FK Kavalier Sázava Pavla Chuchlu potěšil. "I když výsledek je pro nás nepříznivý, byli jsme po celé utkání lepším týmem," zdůraznil a pokračoval: "Po pár minutách jsme se dostali velice dobře do hry, vytvářeli si šance a ujali se vedení 1:0. Na začátku druhého poločasu jsme neproměnili penaltu a brankových příležitostí jsme si v průběhu celého zápasu vytvořili poměrně dost. Bohužel jsme je řešili ne tak kvalitně nebo ne tak důrazně."

Souhra mužstva ale podle slov kouče fungovala dobře. "Hráli jsme kvalitně, organizovaně. Měli jsme velice rychlý přechod do útoku i naopak do obrany, hráli jsme organizovaně," nešetřil chválou. Po poločasovém vystřídání hosté trochu vypadli z tempa. "Vždy to chvíli trvá, než se hra urovná," poznamenal. "Domácím jsme jednu příležitost darovali sami bohorovým odkopem a v poslední minutě dali také náhodnou branku. Jinak nic neměli. Podali jsme dobrý výkon, bylo tam hodně kvalitních a rychlých akcí na pár dotyků," opakoval.

Minulý týden pro zranění nedohrál Václav Foltýn. "Výron vypadal zle, ale měl by začít už trénovat, minimálně běhat," potěšil příznivce sázavské kopané Pavel Chuchla."Pavel Jelínek byl dnes po horečkách, jinak je ale vše v pořádku," uzavřel.

Branka Sázavy: Říčař. Sázava: Burcev (46. Hrbek) - Srba, Chuchla, Říčař, Král - P. Jelínek, Šmídek, Konečný, Mar. Chrpa - Janovský, Švec. Průběžně střídali Dušek, Marek Chrpa, J. Jelínek. Trenér Pavel Chuchla.

Zdroj:http://www.svoboda.info/sport/fotbal/trenera-pavla-chuchlu-v-utkani-s-cafc-praha-potesila-hra-sazavskeho-tymu.html

Fotogalerie: ČAFC Praha - Sázava 2:1(0:1)