Benešov B - Sázava 2:2 (2:1)

31.08.2013 17:00

Benešov – Fotbalisté Sázavy zajížděli v rámci čtvrtého kola I. A třídy sk. B na hřiště rezervy Benešova.

Benešov B – Sázava 2:2 (2:1)

„Myslím si, že jsme po průběhu především druhého poločasu ztratili dva body,“ nechal se slyšet trenér Sázavy Pavel Chuchla„V prvním poločase jsme se přizpůsobovali rozestavění soupeře, kdy hrají 4-2-3-1. Soupeř si ale šanci nevypracoval a hra byla vyrovnaná. Pak přišla zbytečná standardka a na zadní tyči se prosadil hráč domácích,“litoval Pavel Chuchla a pokračoval: „V dalších patnácti minutách jsme si začali vytvářet tlak, který nakonec vyústil v naše vyrovnání. Prosadil se Švec hlavou,“ popisoval Chuchla.

„Za dvě minuty jsme jsme udělali ale triviální chybu. Špatně jsme míč odkopli a chybovali jsme ve středu hřiště. Domácí tak strhli vedení na svou stranu, což pro nás bylo nepříjemné,“ řekl Chuchla.

„V poločase jsme trošku udělali korekce v sestavě. Nebylo to ale z výkonnostních důvodů,“ podotkl trenér Sázavy a navázal: „Druhou půlku jsme měli obrovskou převahu, kdy jsme si vytvořili pět stoprocentních šancí. Hra byla z naší strany velmi dobrá. Domácí rezignovali na útok, leželi na zemi, když se asi šestkrát ošetřovalo,“připomněl Chuchla a doplnil: „Nakonec jsme z tlaku osm minut před koncem míč dotlačili do brány a vyrovnali jsme na dva dva.“

„Spokojenost je padesátiprocentní, ale bod se počítá. Trochu nás mrzí, že jsme zápas nezvládli do tří bodů,“ litoval Pavel Chuchla a dodal: „Tragický výkon podal rozhodčí. Špatně rozhodoval na obě strany. Dělal si ze zápasu legraci, hru kouskoval a zpomaloval,“ mrzelo Chuchlu.

Zdroj: http://www.svoboda.info/sport/fotbal/sazavsti-fotbaliste-ziskali-v-souboji-s-rezervou-benesova-jeden-bod.html

Benešov – Čtvrté kolo fotbalové I. A třídy proti sobě postavilo v sobotu domácí rezervu Benešova a hráče Sázavy. Sázavští fotbalisté neproměnili v utkání řadu jasných brankových příležitostí, a tak se hrající trenér Pavel Chuchla musel spokojit s jedním bodem.

 
 
 

Benešov B – Sázava 2:2 (2:1)

První poločas Sázavě nevyšel podle představ. „Dělali jsme banální chyby, ze kterých jsme inkasovali. Přitom hra byla vyrovnaná. I když ve střední části první půle jsme měli ze hry více my, ale to už jsme prohrávali, když po standardní situaci domácích propadl míč na zadní tyč a byl z toho gól. Po inkasované brance jsme se dostali do zápasu. Začali jsme hrát, dobře kombinovat a uvolnili jsme se. Zvykli jsme si na soupeřovo rozestavení a začali jsme na něj tlačit. Daleko lépe jsme pracovali s míčem a nakonec jsme se dočkali vyrovnání, když se hlavou trefil Jakub Švec. Bohužel hned pár minut na to jsme podruhé v utkání prohrávali," shrnul dění v prvním poločase hrající trenér Sázavy Pavel Chuchla.

O poločase proběhly v kádru Sázavy změny. „V kabině jsme udělali nějaké změny, do hry šel Mařinec a v druhé půlce jsme na hřišti jasně dominovali. Měli jsme snad pět stoprocentních šancí, z čehož dvě byly naprosto neuvěřitelné, ale nedali jsme gól. Benešov přestal úplně útočit, pouze bránil výsledek, jeho hráči zároveň neustále simulovali a leželi na zemi a kouskovali hru, protože nebyli schopní udržet tempo," konstatoval Pavel Chuchla a dodal: „S naší hrou jsem ale spokojen, protože byla plynulá, přesná, dostávali jsme se do centrů a do nebezpečných situací. Nakonec nám to přineslo kýžené vyrovnání osm minut před koncem, takže si vezeme bod. Cítíme, že jsme mohli vyhrát, ale i bod samozřejmě vzhledem k obtížnosti skupiny bereme."

Zdroj:http://kutnohorsky.denik.cz/fotbal_region/sazava-po-nepromenenych-tutovkach-vydrela-v-benesove-alespon-bod-20130901.html

Benešov – Ve čtvrtém kole fotbalové I. A třídy, skupiny B, se odehrálo malé derby mezi benešovským béčkem a Sázavou, které nakonec vítěze nenašlo, když domácí inkasovali v samotném závěru.

 
 
 

Benešov – Ve čtvrtém kole fotbalové I. A třídy, skupiny B, se odehrálo malé derby mezi benešovským béčkem a Sázavou, které nakonec vítěze nenašlo.

BENEŠOV B – SÁZAVA 2:2

Domácí začali zápas pozorně, dobře kombinovali, drželi míč na svých kopačkách, soupeře nepouštěli příliš do hry a vytvářeli si šance. Filip se ještě zastřeloval, ale v 11. minutě již P. Balík na zadní tyči se po centru Keltnera poslal míč pod břevno. V další šanci domácích sice Martin Chrpa prostřelil po pasu Černého brankáře Burceva, kterého ale zastoupil obránce na brankové čáře.

Hosté hrozili ze standardních situací a především Říčař dělal domácím obráncům velké starosti. Po půlhodině převzala iniciativu Sázava. Nejprve po samostatné akci nebezpečně zakončoval Konečný, aby se vzápětí po tečované střele dostala do zakončení trojice hostů, z níž Švec protlačil míč za záda Starečka. Domácí inkasovaný gól nesrazil a ihned strhli vedení opět na svou stranu, když se středem protlačil F. Jendele, na šestnáctce našel Martina Chrpu, který přesnou střelou k tyči rozveselil domácí fanoušky. V závěru poločasu o sobe dal vědět sázavský kanonýr Švec, jehož střelu ale Stareček vyrazil nad branku. Na druhé straně zahrozil Bohata, ale Burcev hosty také podržel.

Druhý poločas patřil jednoznačně Sázavským, kteří se tlačili za vyrovnáním, ale Stareček v benešovské bráně čaroval. Domácí podnikali pouze brejky a ani Burcev se v brance nenudil. Hosté přidali také na důrazu a v jednu chvíli museli domácí hrát v devíti, protože byl Bohata a zároveň Filip Jendele ošetřováni za postranní čarou. A když se v 80. minutě po kombinaci z pravé strany neprosadil na malém vápně střelec Švec, vypadalo to, že se domácí těsnou výhru ubrání. Jenže přišla 87. minuta a míč po sázavském rohu protlačil ze skrumáže do sítě Tesařík. Na výsledku 2:2 nic nezměnila ani vyložená příležitost domácího Voráčka, který v nastavení hlavičkoval z malého vápna mimo branku.

„Věděli jsme, že nás čeká těžké utkání, a tak jsme k zápasu i přistoupili.Nepouštěli jsme soupeře do hry, drželi míč více na svých kopačkách a rychlé vedení nás uklidnilo. Poté nás soupeř trochu přehrával a vyrovnal. Myslím si, že brance předcházel faul na Starečka, ale to nic nemění na tom, že naši hráči zaspali a do souboje o míč se tak nezapojili. Kluci tentokrát bojovali a zaslouženě se dostali opět do vedení. První poločas byl z naší strany prostě povedený," byl spokojený s výkonem svých oveček v první části trenér Benešova Petr Slepička a dodal k druhému dějství: „"Druhá půle byla špatná a soupeře jsme pustili do hry. Obrana byla přetížená a vyrovnání viselo na vlásku a přišlo bohužel v závěru. Mrzí mě opětovné zranění Bohaty, protože po jeho odchodu nebyl nikdo, kdo by ho zastoupil. Jinak jsem s výsledkem spokojený, protože Sázava potvrdila svou kvalitu. 

Zdroj: http://benesovsky.denik.cz/fotbal_region/tri-minuty-chybely-k-viteznemu-konci-20130901.html