4.PÚ

23.02.2014 17:23

Praha - Do programu zimní přípravy měli fotbalisté Kavalieru Sázava zařazeno sobotní přátelské utkání na umělé trávě ČAFC Praha. Tam na ně čekal rezerví tým, po podzimu osmý celek pražské I. A třídy, posílený o některé hráče "přeborového" áčka.

ČAFC Praha - Sázava 3:2 (1:0)

Střetnutí hosté ze Sázavy začali v "poplesovém" tempu, v pátek si totiž užívali společenské povinnosti na sportovním plese. "Rozjížděli jsme se pomaleji, bylo tam několik nepřesností, několik zkažených přihrávek," uvedl sázavský trenér Pavel Chuchla. "Utkání bylo ale poměrně vyrovnané, možná jsme byli o něco lepší," řekl k zápasu a pokračoval: "Ve druhé půli jsme skóre otočili, pak ho strhli na svou stranu opět domácí. Na konci jsme udělali hloupé chyby, spíše kvůli nedisciplinovanosti než že by vyplynuly ze hry. Zápas to byl ale dobrý."

Ve čtvrtek Sázavští vyrazí na soustředění do Jindřichova Hradce. "Máme tam pěěkný hotel s umělou trávou vedle. V sobotu odpoledne se vrátíme," naplánoval Pavel Chuchla. Další přípravné utkání Kavalier sehraje za týden se Slavojem Pacov, účastníkem přeboru Kraje Vysočina. "Měli bychom hrát ve Vlašimi v neděli až někdy k večeru," uzavřel Pavel Chuchla.

Branky Sázavy: Štěpán, Šmídek. Sázava: Burcev (46. J. Hrbek) - Konečný (50. Dušek), Mařinec, Chuchla, Král - Jelínek, Štěpán, Šmídek, Marek - Švec, Tesařík (46. P. Hrbek). Trenér Pavel Chuchla.

Zdroj: http://www.svoboda.info/sport/fotbal/fotbaliste-sazavy-sehrali-pripravne-utkani-v-praze-ve-ctvrtek-odjedou-na-soustredeni.html