4. PÚ Poříčí - Sázava 2:5(1:1)

03.08.2014 17:00

Poříčí nad Sázavou - V posledním přípravném utkání fotbalisté Kavalieru Sázava vyhráli na hřišti účastníka I. A třídy - skupina A, SK Posázavan Poříčí n. S. 5:2. Gólově se ale prosadili až ve druhém poločase.

Poříčí n. S. - Sázava 2:5 (1:1)

Výsledkově se generálka Sázavě povedla. "V první půlhodině a na začátku druhého poločase se nám tam ukázaly věci, na kterých musíme ještě zapracovat," naznačil trenér Sázavy Pavel Chuchla. "Dostali jsme hloupý gól z krátkého, házeného autu,"poznamenal a pokračoval: "První půle byla vyrovnaná se šancemi na obou stranách. Poříčí mělo na začátku hodně sil a všechno hrálo přes Havlíčka, který uprostřed hřiště dokáže podržet míč. Byl to živý, dobrý zápas."

V první půlhodině nebyli hosté podle slov kouče dost důslední v defenzivě. "Obránci hráli nervozně, dopouštěli se minichyb, například si dávali přednost," všiml si. "Trochu jsme přeskupili řady a zlepšilo se to," dodal.

Potom již Sázava získávala pevnou půdu pod nohama. "ve druhé půli jsme se nejprve dopustili několika chyb, pak nám to tam ale napadalo a v poslední půlhodině jsme byli lepší. Poříčí se přestalo pohybovat, my jsme sehráli hezké akce, po kterých padly góly. Už na konci první půle jsme mohli skórovat, ale situace jsme neřešili dobře a nebyli dost pohotoví," vrátil se k prvnímu dějství Pavel Chuchla.

S letní přípravou je kouč maximálně spokojený. "Docházka byla fantastická, devadesátiprocentní účast mají úplně všichni. Přidali jsme na intenzitě tréninku, jeli jsme na sto procent. Koncentrace a kvalita tréninků byla maximální, myslím, že jsme na sezonu dobře připravení," prohlásil trenér. "Samozřejmě se ukáže až v mistrovských zápasech, máme se ale od čeho odrazit," uzavřel.

Branky Sázavy: Říčař, Martin Chrpa, Srba, Foltýn, Wolf. Sázava: Burcev - Chuchla, Wolf, Říčař, Král - Jelínek, Šmídek, Konečný, Foltýn - Pohorský, Srba. Střídali: Marek Chrpa, Martin Chrpa, Mařinec. Trenér: Pavel Chuchla.

Zdroj:http://www.svoboda.info/sport/fotbal/generalka-na-fotbalovy-podzim-sazave-vysla-na-hristi-porici-zvitezila-5-2.html

Poříčí nad Sázavou – Druhý a poslední zápas v přípravě před otevřením ročníku 2014/2015 sehráli fotbalisté Poříčí nad Sázavou se Sázavou, jenž hraje druhou skupinu I. A třídy než domácí. V poříčském dresu se překvapivě objevila nová tvář Stanislav Vlček, bývalý reprezentační útočník a majitel 455 ligových startů, který se postavil na pro něj nezvyklý post stopera. Premiéra pro něj nedopadla dobře, když domácí dostali pět gólů. „Byl to můj první zápas na této pozici, osahal jsem si to a věřím, že to v pátek s Romanem (poz. Křivohlavým) ve stoperské dvojici zvládneme a jako mužstvo k zápasu lépe přistoupíme," nezamávalo pět gólů se současně vedoucím mužstva Slavie Praha.

POŘÍČÍ NAD SÁZAVOU – SÁZAVA 2:5

V prvním poločase se hrál vyrovnaný zápas se šancemi na obou stranách. Skóre otevřel Limon po autu J. Stibůrka, jenž propadl za obranu Sázavy. Hostům několikrát zabránil gólu Kumšta, nestačil jen na hlavičku Říčaře po centru V. Pohorského.

Po přestávce se zpočátku hrálo ve stejné režii, když v největší šanci Šindeláře z voleje po centru Samka vychytal Burcev. V 70. minutě ale přišla rána Wolfa z 25 metrů, která zaplula k tyči Tichovského branky. Gól hosty nabudil, naopak domácí začali kupit velké chyby a do 78. minuty ještě dvakrát inkasovali po identických akcích zakončených Srbou a Markem Chrpou. Poté sice Říha snížil, ale poslední slovo měl v samotném závěru Foltýn pěknou střelou k tyči.

Branky: 18. Limon, 84. R. Říha – 31. Říčař, 70. Wolf, 75. Srba, 78. Martin Chrpa, 89. Foltýn.Poločas: 1:1.

Zdroj:http://benesovsky.denik.cz/fotbal_region/z-byvaleho-utocnika-vlcka-se-stal-v-porici-stoper-20140803.html

Poříčí – Na hřišti Poříčí sehráli fotbalisté Sázavy svůj poslední zápas letní přípravy. Nedělní střetnutí vyhráli svěřenci Pavla Chuchly 5:2.

„Šlo o výbornou přípravu," pochvaloval si kouč Sázavy Pavel Chuchla. „Jsem hodně spokojený. Mužstvo Poříčí je velice kvalitní a my jsme chtěli, aby poslední přípravné zápasy byly pořádnou prověrkou. Máme poměrně dost nových hráčů, takže je stále zkouším a hledám optimální sestavu," přiznal.

První půlhodina byla hodně vyrovnaná. „Šance byly na obou stranách. Po patnácti minutách jsme inkasovali hloupou branku z autového vhazování, když jsme zapomněli, že nemůže být ofsajd. Poté jsme naopak vyrovnali na poločasových jedna jedna. Od třicáté minuty jsme byli lepším týmem, měli jsme hodně šancí, ale byli jsme málo pohotoví," věděl Chuchla.

Přestávka pomohla naopak soupeři. „Prostřídalo se na obou stranách a nám nevyšel začátek druhé půle. Došlo asi ke třem situacím, které se mi vůbec nelíbily. Od šedesáté minuty jsme Poříčí přehrávali. Soupeř byl pozadu v pohybu," řekl Chuchla a pokračoval: „Pak jsme dali branky po krásných akcích až na čtyři jedna a pět dva. Hru jsme v klidu kontrolovali."

Utkání podle hostujícího kouče nebylo vůbec jednoduché: „Poříčí je těžkým soupeřem, zvlášť když hraje s Havlíčkem uprostřed. Navíc se hraje na užším hřišti a já jsem maximálně spokojený s výsledkem i hrou. Nasazení i souhra byla kvalitní. Na druhou stranu jsme udělali pár věcí, které si musíme na tréninku objasnit."

A jak to má Pavel Chuchla se sestavou? „Sestavu stále hledám. Je nás dost a je na chlapcích, jak se ukazují," odpověděl trenér.

Zdroj:http://kutnohorsky.denik.cz/fotbal_region/sazavsky-trener-pavel-chuchla-si-posledni-pripravny-zapas-pochvaloval-20140804.html