31.8.-1.9.

27.08.2013 19:45

Hlavním tahákem následujícího fotbalového víkendu bude s jistotou zápas v nedalekém Benešově s místní juniorkou kam zavítá naše áčko. S Benešovem Sázavu pojí hlavně dobré vztahy ohledně výchovy mladých a občas i nadějných fotbalistů. Jen z dnešního kárdu za Benešov dříve nastupovali hráči jako Láďa Král, Mára Mařinec či Jirka Hrbek. Naopak za Benešov pravděpodobně nastoupí Toník od Keltnerů, takže zápas bude mít pro obě mužstva určitě náboj. Benešov má po třech zápasech bilanci 1-1-1 a skóre 7:7. Ve svém posledním vystupení prohrál v Červených Pečkách 3:2. Výkop zápasu je připraven v sobotu na pátou hodinu odpolední.

http://www.skbenesov.cz/

Na neděli od 17:00 je připraven zápas naší juniorky s týmem Kaňku, který skončil v loňské sezóně III.třídy na druhém postupovém místě. V prvním zápase juniorka přivezla bod (1:1) ze hřiště ambiciozních Tupadel a tento bod bude v neděli za podpory svých fanoušků potvrdit.

http://petrsevera.eu/

V sobotu dopoledne se poprvé v této sezóně doma představí také dorost. Ten v minulém kole dostal nálož v Čechticích 9:2. Tak snad se kluci lépe vyspí. Výkop je v 10:15.