Sázava - Dobrovice B 1:0(1:0)

31.05.2014 17:00

Sázava - V dalším kole I. A třídy fotbalisté Kavalieru Sázava hostili rezervu Dobrovice. Aby odrazili byť jen teoretickou možnost sestupu, potřebovali bodovat. A to se jim nakonec povedlo.

Sázava - Dobrovice B 1:0 (1:0)

Sázavský trenér Pavel Chuchla musel sestavu postavit bez Mařince, Štěpána a Říčaře, z B týmu povolal Pavla Švehlu a Martina Sedláčka. "Jsou to hráči, kteří dříve hráli z áčko. Teď jsou trochu bez tréninku. Musím je ale pochválit, zápas zvládli bravurně. Podali bojovný, ale i fotbalový a přesný výkon," chválil je kouč a pokračoval:"My jsme se v první půli nebáli kombinovat a hlavně jsme dokázali vzadu podržet míč. Pokud se naskytla šance, šli jsme samozřejmě dopředu."

O jedinou branku zápasu se po půlhodině postaral právě Pavel Chuchla z trestného kopu. "to nám pomohlo, uklidnilo nás to," podotkl kouč. Ve druhé půli hosté přece jen zvýšili aktivitu. "Nebylo to nic dramatického, až posledních pět, šest minut," uvedl a dodal: "To už jsme hlídali výsledek a z hlídání výsledku vždycky kouká nějaký problém. Byla tam jedna střela, nějaký roh a závar, ale přestáli jsme to. Vyhráli jsme a máme klid."

Zdroj:http://www.svoboda.info/sport/fotbal/sazavsti-porazili-rezervu-dobrovice-a-tremi-body-se-definitivne-zachranili.html

Sázava – Sázavští fotbalisté v sobotu vyhráli. Na domácím hřišti porazili v dalším kole I. A třídy Dobrovice B 1:0.

Skóre utkání otevřel po půl hodině hry z trestného kopu hrající trenér Sázavy Pavel Chuchla. „Bomba jako blázen. Došouralo se to tam," smál se trenér.

„Jsme spokojení, protože jsme zachránění," pokračoval Chuchla a hodnotil samotný zápas: „První poločas se mi líbil. Hráli jsme dobře. Měli jsme dva kluky z béčka – Pavla Švehlu a Martina Sedláčka. Oba podali dobrý výkon. Hru jsme měli pod kontrolou."

V závěru hosté trochu zazlobili. „Druhá půlka už taková nebyla. Dobrovice chtěly vyrovnat, ale nic neměly. V posledních pěti minutách jsme byli malinko zbrklejší, hosté nám trochu zavařili, ale neměli nic jiného než jednu nebezpečnou střelu," dodal Pavel Chuchla.

Zdroj:http://kutnohorsky.denik.cz/fotbal_region/jsme-zachraneni-oddychl-si-pavel-chuchla-20140602.html