3.PÚ

23.02.2014 17:22

Čáslav – Fotbalisté čáslavské juniorky v dalším přípravném zápase hostili celek Sázavy. Hosté hrající I. A třídu s rezervou FK Čáslav po celý zápas drželi krok.

Čáslav B – Sázava 2:2 (2:2)

Trenér čáslavské juniorky Miroslav Patáknebyl z výkonu svých svěřenců příliš nadšen: „Moc spokojený se zápasem nejsem. Udělali jsme strašně moc chyb,“ podotkl Miroslav Paták a navázal: „V prosotorech, o kterých si říkáme, že jsou nebezpečné, tak ztrácíme míče. Tím nabízíme soupeři šanci, tak to prostě nejde,“ zlobil se trenér čáslavské juniorky.

„I když to hráči vědí, tak hostům nabídneme čtyři šance. Pořád něco před naším pokutovým územím vymýšlíme. S tímto nejsem spokojený,“ opakoval Miroslav Paták a doplnil: „V zápase bylo velice málo věcí, které by šlo pochválit. Podařily se nám snad jen čtyři akce po křídle, kdy jsme se po kombinaci dostali k centru. Zápas se mi nelíbil, nejsem spokojený,“ uzavřel rozladěně.

To hrající kouč Sázavy Pavel Chuchla měl bezprostředně po utkání zcela jiné pocity:„Jsme spokojeni. Zahráli jsme si v Čáslavi na velmi dobrém hřišti se soupeřem, který hraje o soutěž výše,“ připomněl Pavel Chuchla a navázal: „Čekali jsme těžké utkání. Hned na jeho začátku začaly padat branky z penalt, kdy jsme se dostali i do vedení. Poté domácí skóre otočili, když jsme dostali i branku ze třiceti metrů,“ popisoval ránu domácího Špičáka trenér Sázavy. „Jsem rád, že jsme do poločasu vyrovnali. Myslím si, že jsme si poločas nezasloužili prohrát. Hráli jsme dobrý fotbal, dobře jsme bránili a vykrývali prostory. Na půlce soupeře jsme kvalitně kombinovali a z toho vznikaly šance. Mohli jsme vstřelit i další branky,“ zdůraznil Pavel Chuchla.

„Ve druhé půli jsme měli z brejků tři stoprocentní šance, ale Švec ani Jelínek je neproměnili. Zápas jsme mohli i vyhrát. Nicméně Čáslav měla ve druhé půli převahu, ale do žádných velkých šancí jsme domácí nepouštěli,“ konstatoval Chuchla a doplnil:„Dobře jsme vzadu vše uhlavičkovali a nedělali jsme zbytečné chyby. Zatím se nám hra docela daří, ale je to jen příprava, uvidíme dál,“ uzavřel trenér Sázavy.

Branky: Zikmunda z pen., Špičák – Říčař z pen., Tesařík.

Čáslav B: T. Výborný (46. Dastych) – Vajgl (70. Čeremi), Brudný, M. Výborný, Kutil – Čeremi (46. Zoufalý), Zikmunda (70. Špičák), Maxa, Vrána – Kvíčala – Špičák (46. Jos. Svoboda). Trenér Miroslav Paták.

Sázava: Burcev – Konečný, Mařinec, Říčař, Chuchla – Jelínek, Štěpán (46. Švehla), Marek, Král – Švec, Tesařík (55. Dušek). Trenér Pavel Chuchla.

Zdroj: http://www.svoboda.info/sport/fotbal/rezerva-fk-caslav-si-na-sazavu-neprisla-zapas-skoncil-spravedlivou-remizou.html