Sázava - Benešov B 4:0(2:0)

29.03.2014 15:00

Sázava – Benešov B 4:0 (2:0)

Sázava – Fotbalisté Sázavy v dalším kole I. A třídy sk. B přivítali na domácím hřišti rezervu Benešova. Po minulém fiasku v Radimi tentokrát Sázavští zabrali a získali cenné tři body!

„Zápas se mi hodnotí lépe jak v minulém kole. Jak podle výsledku, tak podle předvedeného výkonu,“ podotkl trenér Sázavy Pavel Chuchla a navázal: „Řekli jsme si, že otočíme o 180 stupňů. Že budeme šlapat, jezdit, budeme maximálně důrazní a nedáme zadarmo jeden míč. Dokázali jsme to pak přenést na hřiště, a to bylo to nejdůležitější,“ připomněl Pavel Chuchla.

„Hráli jsme jednoduchý fotbal. Pro nás bylo důležité udělat body, to se nám podařilo. Soupeř byl nebezpečný ze standardek. V zápase jsme ale po devadesát minut diktovali tempo hry,“ uvedl Chuchla a doplnil: „Doufám, že za týden nepředvedeme špatný výkon jako v Radimi!“

Zdroj:http://www.svoboda.info/sport/fotbal/sazavsti-fotbaliste-zabrali-a-na-domacim-pazitu-prehrali-rezervu-benesova.html

SÁZAVA – BENEŠOV B 4:0

Sázava – Malé derby sehráli fotbalisté benešovského béčka v I. A třídě, skupině B, na hřišti letos trápící se Sázavy. Ač byli na tom před zápasem tabulkově lépe hosté, inkasovali na hřišti soupeře čtyřku, když neudrželi Krále se Švecem, autory dvou branek.

Domácí se od začátku tlačili před branku Benešova a již v 7. minutě se ujali Švecem vedení po chybě hostující obrany. Sázavský kanonýr byl asi v dobrém rozpoložení a po čtvrthodině přidal druhý gól, když si zaběhl za obranu Benešova a nedal Tlamichovi šanci. Poté se hra vyrovnala a více se na hřišti jiskřilo než hrálo. Hosté zahrozili střelou Keltnera, kterou však bývalý brankář Benešova Burcev vyrazil. Neujal se ani pokus Voráčka, který se řítil sám na brankáře, ale střelu poslal vysoko nad (že by špatný terén?). Do konce poločasu se ještě vyznamenal hostující brankář Tlamicha, který chytil dvě vyložené šance domácích.

Druhý poločas začal jako první. Sázavští začali aktivně a zaslouženě navýšili skóre, když u obou tref byl tentokrát Král. Nejprve se trefil z trestného kopu a o chvíli později prošel obranou hostů jako nůž máslem a nekompromisně zavěsil – 4:0. Hosté se již z knokautu neprobrali a zápas tak skončil jasným a zaslouženým vítězstvím domácích.

„Soupeř byl po všech stránkách lepší a zaslouženě zvítězil. Bohužel jsme se Sázavě nedokázali vyrovnat ani v nasazení a bojovnosti, což mě mrzí asi nejvíce. Před utkáním jsme si říkali o nebezpečném Švecovi a on nám dal dva góly během patnácti minut a zápas tak rozhodl. Ve druhém poločase jsme chtěli utkání zdramatizovat, ale dvě střely Krále nás dorazily," povzdechl si po zápase trenér benešovského béčka Petr Slepička a už se dívá směrem k příštímu utkání: „Nezbývá nám nic jiného než se dobře připravit na následující zápas s lídrem soutěže ze Suchdola.

Zdroj:http://benesovsky.denik.cz/fotbal_region/kral-se-svecem-dostali-becko-na-lopatky-20140330.html

Sázava – Svátek fotbalu si užívali v sobotu v Sázavě. Domácí hráli v rámci 19. kola I. A třídy derby s Benešovem B, který před dvěma sty diváky dokázali porazit 4:0.

Oproti minulému týdnu musel být trenér domácího týmu Pavel Chuchla spokojený: „Zápas hodnotím pozitivně. Přinesl nám body, které potřebujeme jako sůl. Navíc se nám uzdravili někteří hráči a se sestavou se dalo hýbat. Po ostudě v Radimi jsem musel udělat nějaké korekce. Na soupeře jsme od začátku vlétli. Byli jsme dobře namotivováni. Plnili jsme i pokyny z kabiny a ze začátku jsme se chytli. Hráli jsme jednoduše a do soubojů jsme šli agresívně. Nenechali jsme jediný balon na pokoji."

Sázavu uklidnily brzké branky Švece. „Poměrně brzy jsme se dostali do vedení. O přestávce jsme vedli už dva nula, ale mohlo to být i víc. Na druhou stranu jsme mohli branku také dostat. Soupeř dobře zahrával standardní situace. Ve druhé půlce jsme výsledek potvrdili poměrně brzo třetím a čtvrtým gólem," hodnotil zápas Chuchla.

Závěr utkání už nic zajímavého nepřinesl. „V posledních pětadvaceti minutách jsme hráli v klidu. Je dobře, že jsme se chytli. Uvidíme, jak na tom půjde v dalším zápase," upozornil trenér Sázavy a navázal: „Nerad bych, aby se naše výkony nějakým způsobem střídaly. Musíme porazit Velim, i když to bude velice těžké."

Utkání sledovalo i dost fanoušků. „Přišlo hodně diváků. Myslím si, že kolem dvou stovek fanoušků tam bylo. Šlo o derby s Benešovem a atmosféra byla dobrá. I z tohoto pohledu jsem rád, že jsme našim lidem udělali radost, což se na podzim moc nedělo," usmíval se Pavel Chuchla.

Zdroj:http://kutnohorsky.denik.cz/fotbal_region/sazava-se-zvedla-a-porazila-v-derby-benesov-b-20140331.html

Fotogalerie: Sázava - Benešov B 4:0(2:0)

1 | 2 | 3 >>