Radim - Sázava 6:0(2:0)

22.03.2014 15:00

Radim – Sázavští fotbalisté zajížděli v dalším kole I. A třídy sk. B na hostující půdu ve značně kombinované sestavě. Domácí Radim jim pak připravila vysokou porážku!

Radim – Sázava 6:0 (2:0)

„Prvních deset minut jsme docela hráli, vypadalo to, že zahrajeme pěkný zápas,“popisoval trenér Sázavy Pavel Chuchla a navázal: „Následně jsme udělali dvě chyby ve středu obrany a tu třetí soupeř po dlouhém nákopu potrestal,“ mrzelo jej. Sázavští doplatili také na nedostatek hráčů: „Navíc jsme v bráně měli už indisponovaného brankáře, který se zranil při jednom souboji s domácím útočníkem. Bohužel jej neměl kdo vystřídat, hráči nám chyběli. V základu jsme měli i kluky z dorostu, kteří ale odehráli dobré utkání,“ netajil Pavel Chuchla.

„Od první branky nás Radim přehrávala dlouhými balóny, kdy dobře hráli jejich útočníci. Domácí byli lepší v osobních soubojích, byli všude dříve. My jsme začali kupit velké chyby. Radim nás přehrála,“ přiznal sportovně trenér Sázavy.

„Ve druhé půli jsme se vůbec nechytli. Domácí útočníci nás pak ve druhém poločase trestali,“ rekapituloval Chuchla a doplnil: „S výsledkem nejsem spokojený, hráli jsme opravdu špatně! Musíme se v týdnu oklepat. Věřím, že se nám jeden až dva hráči do sestavy vrátí, uvidíme,“ uzavřel.

Sázava: Burcev – Chuchla, Mařinec, Říčař, Král – Jelínek, Konečný, Šmídek, Srba – P. Hrbek (55. Dušek), Švec. Trenér Pavel Chuchla.

Zdroj: http://www.svoboda.info/sport/fotbal/oslabena-sestava-sazavy-nestihala-od-soupere-obdrzela-sest-branek.html

Radim – Stejně jako je důležitý Messi pro Barcelonu nebo Ronaldo pro Real Madrid, to samé znamená Pavel Sova pro Radim. V prvních dvou mistrákách ještě pro trest chyběl a Radim v I. A třídě nebodovala, jen co se ale vrátil do sestavy, jeho tým vyhrál a on se na výhře 6:0 nad Sázavou podílel čtyřmi góly. Tomu se říká návrat.

„Zápas o mimořádně důležité body jsme zvládli díky disciplinovanému a kolektivnímu výkonu, když hráči pro tři body udělali maximum a zaslouženě porazili tentokrát ne tak dobře hrající hostující tým," uvedl trenér Radimi Petr Šafránek.

„Prvních dvacet minut bylo o tom, kdo dá první branku. Mužstvo jsem připravoval nato, jak je důležité, abychom to byli my. To se nám podařilo a z řady šancí jsme dokázali do poločasu dát dvě branky, které nás uklidnily a ve druhém poločase jsme hostující tým  přehráli především velmi kvalitním útokem. Pochvalu zaslouží celým tým, ale hráčem zápasu byl jednoznačně Pavel Sova a jeho střelecký koncert, který potěšil nejen mě, ale i radimské diváky," dodal Petr Šafránek.

Zdroj: http://kolinsky.denik.cz/fotbal_region/pavel-sova-je-jako-messi-nebo-ronaldo-20140323.html

Radim – V osmnáctém kole I. A třídy zavítali fotbalisté Sázavy do Radimi. Ze sobotního utkání si však svěřenci trenéra Chuchly odvezli šest branek.

Podle Pavla Chuchly zaostávali hráči Sázavy hlavně v osobních soubojích: „Deset minut jsme hráli, hra vypadala dobře, ale poté jsme začali ztrácet v soubojích. Udělali jsme chyby a přestali jsme se pohybovat. Inkasovali jsme první branku, která byla zřejmě z ofsajdu, ale to nás neomlouvá. Po první brance jsme dostali celkem brzo i druhý gól. Následovalo zranění brankáře, kterého jsme ani neměli kým nahradit. Nemohl tedy moc chytat. Po zbytek zápasu jsme se nechytli. Prohráli jsme všechny souboje. Fauly se na nás moc nepískali, což bylo od začátku jasné. Měli jsme však více přitvrdit a být důrazní."

Sázavy se zkrátka nedařilo nic. „Radim měla výborné útočníky, kteří vyhrávali všechny hlavičkové souboje. Balony nám propadávali za nás nebo do stran. Radim nás trestala, hrála s elánem. Bušila do nás," přiznal trenér hostí a pokračoval: „Hřiště bylo tragické, prostě nerovné. Nedalo se vůbec kombinovat, což je pro obě mužstva stejné. Všechny balony, které jsme nakoply, se nám vrátily. Útok nepracoval dobře, ale podobně si vedla i záloha s obranou. Celý zápas jsme byli v problémech."

Z kraje druhé půle Radim rozhodla. „Ve druhé půli jsme hned inkasovali třetí gól a bylo po zápase. Výsledek mi vadí. Prohrát se může, ale ne tak vysokým rozdílem. Někteří hráči to nezvládli v hlavě. Nedohráli jsme utkání se ctí. Na druhou stranu Radim hrála dobře. Našla nás ve správnou chvíli. My máme lazaret. Nastupují i kluci z dorostu. Ti však hráli velmi dobře. Ostatní hráči, kteří mají hru řídit, se sesypali. Kazili věci, které by kazit neměli," zdůraznil Chuchla.

V dalším utkání však trenér slibuje změnu. „Přes týden musíme oklepat a zapomenout. O víkendu musíme na soupeře vlétnout úplně jinak. Snad se nám uzdraví další hráči a půjdeme do zápasu silnější."

Zdroj: http://kutnohorsky.denik.cz/fotbal_region/radim-nadelila-sazave-sest-branek-20140324.html