2013-06-08 (so) Sázava - Velim 3:1 (2:0)

08.06.2013 17:00

29. kolo | 1.A třída | skupina B

Sázava – Sázavští fotbalisté pokračují ve famózní sezóně. Na domácí půdě pokořili dalšího soupeře. Tentokrát odjela domů s prázdnou hostující Velim.

Sázava – Velim 3:1 (2:0)

„Jsme obrovsky spokojení se třetím místem, které jsme touto výhrou potvrdili. Po fantastickém podzimu jsme tedy cíl, zůstat do třetího místa, splnili. I jaro je vynikající, jsem maximálně spokojen s přístupem hráčů a s výsledkem,“ nechal se slyšet trenér Sázavy Pavel Chuchla.

Utkání v Sázavě začalo s drobným zpožděním, jelikož trojice sudích uvízla v dopravní zácpě. „Začátek utkání patřil hostům, kdy dobře kombinovali, ale dostali se pouze k jedné lehké střele,“ popisoval Chuchla a pokračoval: „Po rychlém protiútoku jsme vstřelili branku a pomalu jsme se dostávali do hry. Poločas jsme celkem kontrovali a soupeře jsme nepouštěli do gólových příležitostí. Nakonec jsme před poločasem přidali druhou branku,“ uvedl.

„S optimismem a ostražitostí jsme pak šli do druhé půle. Následně Švec dal hlavou třetí branku a vypadala to na klidné utkání,“ konstatoval Chuchla a navázal: „Poté se ale strhla mela, náš hráč fauloval a dostal červenou kartu. Velim tak hrála pětadvacet minut proti deseti. Inkasovali jsme, ale nakonec jsme díky naší bojovnosti a vůli zápas dohráli,“ podotkl trenér Sázavy. „Budeme slavit, jsme spokojení. Máme pohodu v mužstvu,“ uzavřel Chuchla.

http://www.svoboda.info/sport/fotbal/fotbaliste-sazavy-potvrdili-skvelou-sezonu-v-i-a-tride-skonci-nejhure-treti.html