2013-06-02 (ne) M.Hradiště - Sázava 2:1 (0:1)

02.06.2013 17:00

28. kolo | 1.A třída | skupina B

 

Mnichovo Hradiště - Tři zápasy 28. kola I. A třídy - skupina B se dohrávaly ve středu: Fotbalisté Kavalieru Sázava vyrazili na hřiště Mnichova Hradiště a dlouho to vypadalo na dělbu bodů. Nakonec o remízu přišli dvě minuty před koncem zápasu:

Mn. Hradiště - Sázava 2:1 (0:1)

Do zápasu hosté vstoupili dobře a brzy se ujali vedení. "Švec dostal balón za obranu a šanci proměnil," uvedl sázavský trenér Pavel Chuchla a pokračoval: "Prví půle byla celkem vyrovnaná, domácí si připravili jednu příležitost po standardce, hlavou ale přestřelili. My jsme hráli dobře, v bloku a obranu jsme měli pod kontrolou. V útoku jsme toho už moc neudělili, snad jeden, dva náznaky."

Deset minut po změně stran Mnichovo Hradiště vyrovnalo po standardní situace."Propadl nám tam míč na zadní tyč, zaspali jsme tam a oni to doklepli," zlobil se kouč a navázal: "Potom už jsme byli spíše pasivní, ne, že by si soupeř vynutil nějaký ďábelský tlak, pro naší obrannou čtveřici to ale jednoduché nebylo."

Deset minut před koncem střetnutí měla Sázava na kopačkách vedoucí gól. "Měli jsme vylouženou šanci po míči na zadní tyč, nikde nikdo a David Konečný hlavou vůbec netrefil, centr podběhl," litoval příležitosti Pavel Chuchla. "Takovou šanci domácí neměli za celý zápas," doplnil. Přesto se Mnichovo Hradiště dokázalo ještě jednou gólově prosadit. "Dvě minuty před koncem nám středem obrany proběhl útočník," doplnil trenér, který byl s nasazením svých hráčů byl spokojený. "Kluci makali," uzavřel.

Branka Sázavy: Švec. Sázava: Burcev - Mařinec, Sedláček, Chuchla, Král - Jelínek, Šmídek, Říčař, Konečný (85. Marek) - Švec (70. Krčmář), Foltýn. Trenér Pavel Chuchla.

www.svoboda.info/sport/fotbal/o-vitezstvi-v-mnichove-hradisti-kavalier-sazava-prisel-az-dve-minuty-pred-koncem-zapasu.html