2013-05-19 (ne) Radim - Sázava 3:2 (2:1)

19.05.2013 17:00

26. kolo | 1.A třída | skupina B

Radim – Fotbalistům Sázavy se v dalším kole I. A třídy postavila do cesty Radim. Sázavští na půdě soupeře neuspěli a navíc přišli o vyloučeného stopera Říčaře.

Radim – Sázava 3:2 (2:1)

„Prvních pětadvacet minut jsme měli velikou převahu. Už v páté minutě jsme vstřelili branku. Pak jsme zazdili stoprocentní šanci,“ uvedl trenér Sázavy Pavel Chuchla a navázal: „Mohli jsme jít asi osmkrát sami na bránu, ale pokaždé to byl ofsajd. Tolik jsme jich snad v I. A třídě nenasbírali za celou sezónu,“ kroutil hlavou. „Poté jsme inkasovali na jedna jedna. Minutu na to nám vyloučili stopera a hráli jsme v deseti. Po rohovém kopu jsme pak opět inkasovali,“ popisoval.

„Ve druhém poločase jsme makali, nakonec jsme deset minut před koncem po pěkné akci vyrovnali. Tři minuty před koncem hodil náš brankář jejich útočníkovi balón a hráč nám do prázdné brány vstřelil branku. Nechápu to, bylo to neuvěřitelné,“ lamentoval.

Branky Sázavy: 2 Švec.

ČK: Říčař.

Sázava: Burcev – Sedláček, Chuchla, Říčař, Král – Jelínek (46. Mařinec), Šmídek, Konečný, Kuchler – Švec, Foltýn.  Trenér Pavel Chuchla.

http://www.svoboda.info/sport/fotbal/bodovy-zisk-sazavy-pohrbil-tri-minuty-pred-koncem-fatalni-hrubkou-brankar-burcev.html