2013-05-11 (so) Sázava - Bělá 6:2 (2:1)

11.05.2013 17:00

25. kolo | 1.A třída | skupina B

Sázavští fotbalisté díky další tříbodové výhře poskočili již na druhé místo v tabulce!

Sázava– Fotbalisté Sázavy v dalším kole I. A třídy na domácím hřišti přehráli celek Bělé pod Bezdězem. Díky tříbodové výhře a zaváhání celku Polep se Sázavští prosmýkli na druhé místo aktuální tabulky!

Sázava – Bělá p/B 6:2 (2:1)

Trenér Sázavy Pavel Chuchla byl s utkáním spokojený: „Zápas se mi tentokrát hodnotí dobře. Naše hra měla od začátku dobré parametry,“ uvedl Chuchla a navázal:„Mužstvo Bělé hrálo na jednoho útočníka, který je extrémně rychlý, ale nám se jej dařilo pokrýt. Již v osmé minutě jsme vstřelili branku a dále jsme si vytvářeli šance,“popisoval.

„Asi deset minut před poločasem jsme ale nepohlídali centr a bylo vyrovnáno, což příjemné nebylo. Nicméně to kluky nerozhodilo a těsně před koncem poločasu jsme po solidní kombinaci opět vedli,“ rekapituloval Pavel Chuchla.

„Krátce po zahájení druhého poločasu jsme dali na tři jedna. Bohužel ihned z rozjezdu jsme byli nekoncentrovaní a opět jsme inkasovali,“ mrzelo jej. „Poté jsme ale začali dál střílet branky a s utkáním nebyl problém. Jsem spokojen s hrou, která byla lepší než v minulých zápasech. Z Bělé jsem měl respekt, protože v domácím zápase nás hodně trápili, i když jsme tam vyhráli. Nicméně nám se hra dařila,“ uzavřel Pavel Chuchla.

Branky Sázavy: 2 Foltýn, 2 Švec, 2 Říčař.

Sázava: Burcev – Mařinec, Chuchla, Říčař, Král – Jelínek (80. Marek), Šmídek, Štěpán (70. Krčmář), Konečný – Švec (83. M. Danko), Foltýn. Trenér Pavel Chuchla.

převzato ze serveru svoboda.info, autor Jakub Svoboda